2733
2739

اخه شما بگید من چیکار کنم کلی نامزدم اذیتم میکنه لپو گاز میگیره 

ببخشید ک واقعا میگم میخام راه حلشو پیدا کنم تا دیگ اذیتم نکنه لپو گاز میگیزه گردنمو گاز میگره بخدا الان گردنم انقد درد گرفته ک نگید کبود کبود شده اخه من بدم میاد تازه امروز صبح هم مامانم دید کلی چی بهم گفت 

بگید چجوری حالشو بگیرم😈😡😠😧

خسته شدم بخدا از این ور اون اذیتم میکه از این ور دیگه ام مامانم جیگرمو خون کرده هووووووفففففف😧😠😤😢

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اخییی عزیزممم🤣💋💋

کنترل نداره 😑🤣

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2738
جای حساسشو گاز بگیر ، به همین راحتی

حساس دقیقا کجا خواهرکم 😂😂😂😂

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
اخییی عزیزممم🤣💋💋 کنترل نداره 😑🤣

ن متاسفانه کنترلش خراب شده و دیگه گیر نمیاد😂😂😂😂

دفه دیگه بزن تو دهنش کف و خون بالا بیاره

والا

اعصاب ندارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
دفه دیگه بزن تو دهنش کف و خون بالا بیاره والا اعصاب ندارم

چشم ابجی😃😁

الهی داره دندون میاره دندون هاش میخاره اینکارو میکنه 🙄

😂😂😂😂😂😂

ن متاسفانه کنترلش خراب شده و دیگه گیر نمیاد😂😂😂😂

🤣😂

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2706