2737
2739

بنفسمو از دست بدم حالم از خودم بهم میخوره وقتی میبینم بقیه میگن نظر مردم مهم نیس براشون زندگی خودم دیگه با تصمیمای خودم نیس از بس میترسم بقیه ی نظر دیگه بدن

اینکه نظر مردم رو میگیری خیلی خوبه به شرطی که نظر، نظر مشورتی باشه و در روند تصمیم گیری شما تاثیری نداشته باشه

این مشورت به دنیا میارزه که هر مساله و مشکل و ایده ای رو از جانب یک شخص ببینی و دریابی ولی اگر تصمیم نهایی با شما نیست بزرگترین اشتباه رو دارید انجام میدید

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
اینکه نظر مردم رو میگیری خیلی خوبه به شرطی که نظر، نظر مشورتی باشه و در روند تصمیم گیری شما تاثیری ن ...

مشمل اینحاست ک من خودمو باور ندارم حتی تو زندگی خودم میخام ی کاری کنم میترسم بقیه ی چیزی بگن از اون تصمیم منصرف میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشمل اینحاست ک من خودمو باور ندارم حتی تو زندگی خودم میخام ی کاری کنم میترسم بقیه ی چیزی بگن از اون ...

آخه بقیه نونت را میدن یا کاری برات میکنن ؟ 

مگه بقیه در مورد کاراشون ازشما نظر میخوان ؟

2728
آخه بقیه نونت را میدن یا کاری برات میکنن ؟  مگه بقیه در مورد کاراشون ازشما نظر میخوان ؟

ن نمیدن اما وقتی میگم مخالفت میکنن یا ی کاری میکنن ک انگار حرف حرف اونا میشه منم انگار خودمو میبازم 

مشمل اینحاست ک من خودمو باور ندارم حتی تو زندگی خودم میخام ی کاری کنم میترسم بقیه ی چیزی بگن از اون ...

اخرش هر چی بشه زندگیت همین بقیه هیچ کمکی نمیکنن برات 

روند و رویه زندگیتو تغییر بده تا دیر نشده و دنیا تغییرش نداده

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
اخرش هر چی بشه زندگیت همین بقیه هیچ کمکی نمیکنن برات  روند و رویه زندگیتو تغییر بده تا دیر نشد ...

دس خودم نیس مثلا از ترس اینکه مبادا بقیه ایراد نگیرن از غذام دعوت نمیکنم یا برای خانواده شوهرم کاری نمیکنم اما جاریم همه کار می‌کنه بقیه قبولش دارن 

2738
دس خودم نیس مثلا از ترس اینکه مبادا بقیه ایراد نگیرن از غذام دعوت نمیکنم یا برای خانواده شوهرم کاری ...

برات مهم نباشه قطعا بهترین کار ممکن رو میکنی که مورد سرزنش قرار نگیری ولی یک مشوق خوب نیاز داری