2733
2739
عنوان

اطلاعات راجب خانم دکتر پریسا مقتدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 39130 بازدید | 98 پست
شماتحت نظردکترمقتدایی هستی؟؟ایشون متخصص بارداریهای پرخطره؟؟پیگیزی ودقتش چحودیع میشه بگی برام راستش ...

بله من تحت نظر ایشون هستم. 

بله

خوب نوبت میده و منشی های خیلی مهربون و خوش برخوردی داره شماره مطب: 02188086279

بله من تحت نظر ایشون هستم.  بله خوب نوبت میده و منشی های خیلی مهربون و خوش برخوردی داره شماره ...

دستت دردنکنه حمیده جان 

میگم ک سونوازاینازیادنمینویسه؟،بنظرخودت تشخیصش ودقتش ایناچجوریه ؟؟

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستت دردنکنه حمیده جان  میگم ک سونوازاینازیادنمینویسه؟،بنظرخودت تشخیصش ودقتش ایناچجوریه ؟؟

خودش سونو داره 

ببین خیلی با دقته و به نظرم حساس یعنی همه چیزایی که لازمه رو انجام میده من چون از شهرستان میرفتم پیشش و اولین سونو غربالگری رو شهرستان رفتم ولی ایشون قبول نداشت و گفت کامل ننوشته و من برای دومین سونو رفتم تهران

در کل خیلی باسواد و نکته بین و حساس

خودش سونو داره  ببین خیلی با دقته و به نظرم حساس یعنی همه چیزایی که لازمه رو انجام میده من چون ...

ممنون عزیزم احه یکم توتاپیکاازش بدگفتن گفتم شایدمثل بقیه دکتدای معروف وقت نزاره 

دکتدخودمم خیلی خوبه منتهامن دلم میخوادبرم لاله واس سزارین اون تواون بیمارستان نیس 

واس همینم مدنظرم رومقتدایی هم بودببینم تاخداچی میحواد

فقط یسوال دیگه شرمنده معطلی تومطبش چجوریه؟؟؟تک تگ ویزیت میکنه؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
2731
ممنون عزیزم احه یکم توتاپیکاازش بدگفتن گفتم شایدمثل بقیه دکتدای معروف وقت نزاره  دکتدخودمم خیل ...

عزیزم منم دودل بودم سر اون تایپیک ولی واقعا دکتر عالیه

وقت میزاره فراوون من سوالاتمو می نویسم و دونه دونه جواب میده و تک تک معاینه می کنه و تا کامل نیای بیرون هم کسی داخل نمیاد

اونایی که باردار باشن رو اول وقت راه میده

2738
عزیزم یسوال دیگم داشتم شمافراره بادکترمقتدایی سزکنی؟منشنیده بودم هزینه جدامیگیره درسته یانه؟

من یه کیست مشکوک به آندو دارم اگه اون دفع بشه شاید با یه دکتر دیگه عمل کنم یا با خود مقتدایی ولی اگه دفع نشده باشه احتمالا پیش آصف جاه برم

نمیدونم هزینه جدا میگیره یا نه فردا میشش وقت دارم اگه یادم باشه از منشیش میپرسم

من یه کیست مشکوک به آندو دارم اگه اون دفع بشه شاید با یه دکتر دیگه عمل کنم یا با خود مقتدایی ولی اگه ...

اگ بپرسی ک عالی میشه تروخداحتماسوال کن اخه تلفنی جواب نمیده متشی باین سوالا

وخدایی که بشدت کافیست
من یه کیست مشکوک به آندو دارم اگه اون دفع بشه شاید با یه دکتر دیگه عمل کنم یا با خود مقتدایی ولی اگه ...

بعدمیدونی حمیده جان من راستش دودلم ک بیام پیشش نیام میخوام دوسه باردیگ پیش دکترم برم اونوقت تصمیم بگیزم چیکارکنم سه چهارنفریهم گفتن سرزایمانش نمیادراستش ترسیدم منوجابزاره 

دکترخودمومیگم 

ازطرفی خانوم دکترت هم لاله جراحی میکنه ک مم خبلی دوسدارم برم هم اینکه متخصص بارداریهای پرخطره اگ چسبندگی جفت داشته باشم خیالم راحته ازش 

مطبشم خوبه مسیرش 

والاخیلی توفکرشم 

چندتفری گفتن زیرمیزی میگیره یکم بشک افتادم میگیره نمیگیره چحوریه زیادم تاپیک اینجانداره ک بشه فهمید

وخدایی که بشدت کافیست

حمیده جان خوبی رفتی دکتر

سوال کردی ازمنشیشون اابته اگ یادت مونده 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام ممنون بله به منشی گفتم خانم دکتر علاوه بر هزینه بیمارستان چیزی دریافت می کنن؟ گفت نه

دست گلت دردنکنه 

راستی حمیده جان وقت ک میگیزی میزی چندساعت میشینی تابری تومطب؟ببخشامن هی سوال میکنم

وخدایی که بشدت کافیست
دست گلت دردنکنه  راستی حمیده جان وقت ک میگیزی میزی چندساعت میشینی تابری تومطب؟ببخشامن هی سوال ...

خواهش میکنم من جوری میرم ساعت یه ربع به دو مطب هستم اکثرا اولین نفر یا دومین نفر میرم داخل

2706