2737
2734
عنوان

نگه داشتن نوزادی که هفت ماهه دنیا اومده خیلی سخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3401 بازدید | 134 پست
اینا همه احتمالا ..صدرصد ک اینجوری نمیشه .نترسونیدش

نه احتمال نیست قطعا اتفاق میوفته مگه شما از نوزاد نارس مراقبت کردی؟

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
 نوزادی که هفت ماهه دنیا اومده با نوزاد معمولی تفاوتی نداره؟ پس چرا دو ماه اضافه میمونه تو شکمم ...

عزیزم واسه‌وزن‌‌گیری و‌محکمتر شدن استخوناش و‌همچنین تکمیل ریه هاش تا این زمان میمونه‌‌تو‌شکم

ولی خو با علم الان بچه ۲۹ هفته  هم تو‌شیشه زنده میمونه

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوزادی که هفت ماهه دنیا اومده با نوزاد معمولی تفاوتی نداره؟ پس چرا دو ماه اضافه میمونه تو شکمم ...

تو دستگاه نمی‌مونه تو بیمارستان؟,از یه وزنی کمتر رو معمولا نگه میدارن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
یعنی مثلا تو تنفس و ایناش مشکلی پیش نمیاد؟ 

ن زیاد .البته اگه بیمارستان تایید کنه ک ریه هاش کامل تشکیل شدن مشکلی نیس .اگه مشکلی باشع میبرن ان ای سیو

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
حتما الان فرقی نداره که توی دستگاه نیست

😐

مثلا الان چی بهت میدن سر یه چیزی که همه میدونن بحث کنی؟

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

پسر من تو دستگاه چندبار نفسش گرفت اگه خونه بودیم من نمی‌دونستم چه غلطی بکنم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740
😐 مثلا الان چی بهت میدن سر یه چیزی که همه میدونن بحث کنی؟

چی؟؟

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
من پسرم ب موقع اومد وزنشم ۴کیلو بود ولی انقد سختم بود نگهداریش روزای اول

پسر من ۸ماهه و۲کیلو بود فقط.عین‌بچه گنجشک بود کوچولو 

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.

من برادرم ۶ماهه ب دنیا اومده بچه جاریم ۶ماهه بوده پسرعموم ۶ماهه بوده کلا سابقه زایمان زودرس تو فامیلامون خیلی زیاده ..بچه خواهرم ۳۲هفته ب دنیا اومد 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
کس دیگه ای نیست نگهش داره ؟خودش ک نوزاد داره دوستت.سخت میشه

مادر بزرگمادری  بچه که حالش خرابه به هر حال دخترش وضعش خطرناکه ازینورم میرن و میان بیمارستان تو خونه قرنطینه میکنن خودشونو . مادر بزرگ پدری بچه هم همینطور . یکمم بی دست و پا تشریف داره سنشم خیلی بالاست . 

خواهر هم ندارن . 

میمونه این جاری . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
من برادرم ۶ماهه ب دنیا اومده بچه جاریم ۶ماهه بوده پسرعموم ۶ماهه بوده کلا سابقه زایمان زودرس تو فامیل ...

افزین

خودشم بچه داره خیلی سخت میشه واسش چرا باید نگه داره واسه جاریش اتفاقی افتاده ؟؟؟

بله جاریش کرونا گرفته و زیر دستگاه وندیلاتوره .

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706