2733
2734

سلام .دختر مم ۴ ساالشه رنگارو بلده چن تا شعر حفظه انگلیسی خروفارو بلده تا ۳۰‌میشماره و...

عشقم دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
زیادخسته اش نکن همین کافیه البته اگه توانایی داره میتونی روزای هفته نقاشی کشیدن هم یادش بدی

نقاشی هم بلده .من زیاد کار تکردم بیشتر از تی وی یاد گرفته کارتونهای انگلیسی میبینه

عشقم دخترم

پسر من ۵ سالشه. اصلا علاقه نداره. صبح تا شب کتاب و مداد و دفتر میذارم جلوش و بلند بلند شعر و عددا رو میخونم. فقط چند تا شعر بلده و اینکه تا ۲۰ مثلا میشماره.عددا رو بلده بخونه. کلیه رنگها و اشکال هندسی رو هم بلده.بخاطر کرونا مهد و پیش۱ نفرستادمش. اللن پشیمون.همون چندتا شعرم از ترس باباش از بس باهاش کار کرده یاد گرفته وگرنه کلاه من پشمی نداره براش😂😂😂

وا چرا بهش یاد ندادی،؟

علاقه ای به یاد گیری نداره ،میگه خوشم نمیاد😕اینم شانس منه،ولی مثلا رنگا وحیوانا وعداد رو از دو سه سالگی بلده ،چون خودش علاقه داشت هی میپرسید یاد میگرفت ولی شعر و الفبا براش جذابیت نداره ،میگه نگو بهم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂