2737
2734
دوستان گلم پوستم خیلی خشکه . البته گاهی جوش میزنه . حالا اونش به جهنم بدترش اینه که تو سن 27 سالگی پوستم چروک ریز افتاده . از بس دارو مصرف کردم پوستم حساس تر شده و بهتر نشده . دلم میخواد گریه کنم . خسته شدم از بس کرمها و ماسک های مختلف گذاشتم . ارثی هم نیس که بگم از اونه ... مادر شوهرم پوستش از من بهتره و شفاف تره
اووووووووووووووف
دوستان روش تجربی صددرصد کارآمد سراغ ندارین ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اول از همه به تغذیه و استراحتت برس
اما کلا کرم های استودرم estauderm با این که گرونن اما عالی جواب می ده
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2728
والا نمیدونم ولی کرم دور چشم حتما استفاده کن پوست دور چشم خیلی حساسه و زودتر پیر میشه
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
عزیزم هفته ای یه بار ماسک عسل و خامه بذار برای من خیلی موثر بود
ماسک الوورام خیلی خوبه
یه دونه گیاهشو بخر تو گلدون بزرگ بکار یه عمر ازش استفاده کن
خیلی زود و راحت تکثیر میشه
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
2738
عزیزم من از یه داروساز شنیدم که کرمهای موضعی خیلی تو برطرف کردنه چروک موثر نیستن.سعی کن اب زیاد و حداقل 8 لیوان تو روز بخری و هر روز یه سیب با پوست بخوری واسه شفافی پوست عالیه.یه کرم مرطوب کننده عالی هست به اسم ثمین ایرانیه .درصدهای مختلف داره.من پوستم مختلطه و خیلی پوسته میزد اینو زدم خوب شد.حتما امتحانش کن.
من 5در صدشو میزنم.تا حالا خیلی کرمهای گرون استفاده کردم ولی فقط این جواب داده.فکر میکنم ترکیبات وازلین رو داشته باشه.قیمتشم 5500.واسه دور چشمم متخصص زیبایی بهم ضد چروک neo starata رو پیشنهاد داد خیلی موثر بود ولی قطع میکنی بعد از یه مدت کم کم برمیگردن.
2706