2733
2739

اخه ازروزی باخواهرشوهرم  بحث کردیم شوهرم اخلاقش خیلی بدشده میخوام راهنمایی کنید چطوری اشتی کنم ولی میخوام باهاش کاملا یروسنگین باشم ورفت وامدراکم کنم که دیگه این مشکلات نیوفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جلو شوهرت زنگ بزن بهش حال و احوال کن😂

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
2740

منم برج 4 امسال پدرشوهرم بهم بی احترامی کرد با اینکه مقصر بود من هیچی نگفتم تا شب یلدا سلام و علیک رو داشتم چون تو یه ساختمون هستیم مجبورم ولی دیگ مثل قبل باهاش رفتار نمیکردم شوهرمم از اون جریان طلب کار بود سر من بد اخلاق شده بود عنتر دیگ دیدم بخاطر بچم مجبورم شب یلدا رفتم 3 تا کادو خریدم واسه پدرشوهرم و شوهرم و دخترم بهشون دادم گفتم امسال یه سری اتفاقای بدی افتاد پر از تنش امیدوارم دیگ این تنش ها پیش نیاد هیچوقت بعدم کادوهاشونو دادم روشونو بوسیدم 

هنوز  ک هنوزه بازم ناراحتم هی میگم خودتو کوچیک کردی باز میگم تو با خدا و امام زمان معامله کردی ولشون کن بخاطر خدا کردی جوابشون با خود خدا 

تو هم ببین چه مناسبتی نزدیکه یه چیز کوچیک بگیر { من از گل های تو شیشه هست استوانه ای گل مصنوعیشو گرفتم } جلوی جمع بده بهش تا همه بفهمن از چشم تو نبینن این قهر رو 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
عزیزم چه حرف قشنگی زدی

فکر کن تا نیم ساعت قبل این ک بگم بیاد بالا داشتم تمرین میکردم یه حرفی نزدم ناراحت بشن یا فکر کنن منت گذاشتم 

دیگ کل حرف و ناراحتیمو تو این دو جمله گفتن نه منتی بود نه تیکه و کنایه ای 

هی از بعدازظهرش میخواستم کادو پدرشوهرمو بدم چون شوهرم دیر میومد هی گفتم نه صبر کن جلو شوهرت بده اونم از کارش خجالت بکشه 

دیگ وقتی شوهرم اومد پدرشوهرمم صدا کردم اومدن بالا کادوشونو دادم امیدوارم هیچوقت پشیمونم نکنن 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍