2737
2739

که شباشونو با گریه صبح کردن کلی غصه خوردن و حالا تو ی وجب جا اروم گرفتن میدونی رفیق ته تهش مرگه چیزایی ک الان برات مهمه شاید سال دیگه هیچ اهمیتی نداشته باشه و اصلا یادتم نیاد ک چیشد میگن وقتی ینفر میمیره تمام محتویات معده و روده اش هم تخلیه میشه قببل مرگ این ینی دنیا ارزش نداره ناراحت باشی سرتو بگیر بالا رفیق🙅🍀

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست

خط دوم خیلی ناراحتم کرد😔🖤.

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس خوبی ازش گرفتم..

درناامید ترین حالت ممکن بودم و کلی کارای عقب افتاده دارم و ازهمه مهمتر هیچ دوست و رفیقی ندارم تا بتونم دربارش صحبت کنم..مرسی که اینارو گفتی بهم😢

2728
و منی ک امروز برای یه امتحان داشتم از غصه میمردم🥺😢

اونکه اصلا مهم نیس سال دیگه اینموقه میگی وا چرا سر این موضوع مسخره ناراحت شدم

حس خوبی ازش گرفتم.. درناامید ترین حالت ممکن بودم و کلی کارای عقب افتاده دارم و ازهمه مهمتر هیچ دوست ...

من مبشم رفیقت ب من بگو اگر قابل میدونی🍀

2740
بخدا همش میگذره حتی دلت برای اون دوران تنگ میشه:) مثلا شاید باورت نشه من دلتنگ دوران کنکورمم😂

دقیقا🤪

ن اتفاقا خودم منتظر اون روزم که کل دارایی بشه ی کفن و ی متر جا حس اینکه بابام الان کجاس وجودمو پر غم ...

عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد

یه سر به تاپیک اخرم بزن🤣🤣🤣گریه هم کردم

یبیخال بابا  یکم بگذره میگی اه چقدر دیوونه بودم مثل منکه الان بخودم میگم