2733
2734

سلام دوستان من ناراحتی قلبی دارم و 31هفته ام هست.دکترم گفتن زایمان طبیعی بهتره برات و میتونی.لطفا هرکسی که خودش و یااز اطرافیانتون مثل من بوده لطفا راهنماییم کنین.

من از اول بارداریم و تا اخر هم استراحتم امکان پیاده روی و ورزش ندارم.

درد زایمان طبیعی میتونم تحمل کنم یان؟

درد زایمان به قلبم فشار نمیاره؟

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
دکتر من گفتن که ریسک خیلی خیلی بالایی داره و اجازشو نداد بهم 

سلام 

سزارین شدین؟دکترمن بهم گفتن سزارین برات بیشتر خطر داره

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم گروهی زدیم باحضور ماما اگه دوست داشتی بگو لینک بدمت برای باردارا و اقدام و تفسیر ازمایش و ایناس...البته ماما قول گرفتم بیاد یک روزه زدیم گروهو اعضا بالا بره عضوش میکنم

2740

اول اینکه حتما با دکتر قلبت هم مشورت کن که کدوم برات بهتره

دوم اینکه هر کدوم شد در نهایت بسپار دست خدا و از خودش بخواه برات آسون و راحت کنه
الان فاطمیه نزدیکه روزی چندتا صلوات نذر ظهور امام زمان هدیه به مادرشون کن که انشاءالله روز زایمانت برات مادری کنن و همه چی سهل و اسون برات بگذره

سوم اینکه نتررررررررررررررررررررررس هرچیزی تو این دنیا ترس و استرسش بزرگتر از خودشه تو فقط به اون لحظه ای که نینی رو بغل میکنی و تموم میشه فکر کن نه فرایند قضیه

با یک دکتر دیگه هم مشورت کن با دکتر قلب هم مشورت کن. ریسک نکن! چرا سزارین نمیکنی

این نظر دکتر قلب و زنان.چند تا دکتر بهم گفتن.

سلام جانم  بله سزارین شدم  نظرات دکترها متفاوته گویا  حتما با دکتر قلبتون مشورت کن ...

میشه بگین مشکل قلبتون چی بوده؟من تعویض دریچه انجام دادم.

اول اینکه حتما با دکتر قلبت هم مشورت کن که کدوم برات بهتره دوم اینکه هر کدوم شد در نهایت بسپار دست ...

ممنونم از راهنمایت.من از چند دکتر قلب و زنان پرسیدم.همه میگن طبیعی.حتی یکنفر نگفت سزارین.اخه درد زایمان طبیعی شنیدم در حد اینه که مرگ جلو چشمت میبینی.میترسم.خیلی

ممنونم از راهنمایت.من از چند دکتر قلب و زنان پرسیدم.همه میگن طبیعی.حتی یکنفر نگفت سزارین.اخه درد زای ...

خب پس دیگ اعتماد کن به حرفشون چون سزارین عمل سنگینیه طبیعی برات بهتره

نه خدایی دردش در اون حدا نیست البته برای افراد مختلف متفاوته ولی خوبیش اینه که اروم اروم دردت زیاد میشه برای همین استانه تحملتم میره بالا درد شدیدش نیم ساعتم نمیشه که همون موقعس که بچه میاد بیرون که انقدر حواست به اومدن بیرون بچه است حواست از درد پرت میشه

انصافا من از درد دندون  بیشتر اذیت میشم تا درد زایمان!!

حتما مامای همراه داشته باش و کلاسای زایمان فیزیولوژیک رو شرکت کن الان انلاین هم میتونی شرکت کنی اینکه بدونی دقیقا هر لحظه چه اتفاقی داره میفته خیلی به ارامشت کمک میکنه

خب پس دیگ اعتماد کن به حرفشون چون سزارین عمل سنگینیه طبیعی برات بهتره نه خدایی دردش در اون حدا نیست ...

راستی از دکترت بپرس زایمان طبیعی با اپیدورال یا زایمان در آب نمیتونی بکنی؟ این دو روش شنیدم خیلیییییییی خوبن

2706