2733
2734
کلم و هویچ و برگ کرفس و سبزیجات معطر و همینطور موسیر رو بعد از تکه کردن و شستن و خشک کردن میریز توی آب جوشیده شده ی سرد شده که توش یه استکان سرکه و مقداری نمک ریختی. همین(البته اینو دوستم اینجوری شرح داد!)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هویج کلم برگ گل کلم کرفس البته ساقش سیر فلفل دلمه سبزی هم شوید نعناع ترخون مرزه آبش هم برگ کرفس رو تو آب بجوشان البته بعد برا 23لیوان آب 1لیوان نمک ریز حل کن توش بریز عالی میشه اگه برگ کرفس کم بود چن بار بجوشان البته ما تبریز هستیم از جعفری وحشی براش کروز میگیم. برا آبش استفاده میکنیم اون رو میجوشونیم اگه نباشه برگ کرفس عالی میشه
2731
من این طوری درست کردم عالی شد:گل کلم ،هویج،خیار،سیرباترخون ،جعفری،گشنیز،شستم گذاشتم روپارچه تاکامل خشک شد.١٨لیوان اب با١لیوان نمک میجوشونیم بعدکه کامل سرد شد با١لیوان سرکه روی موادمیریزیم درجای خنک گذاشته وتا٤٠روزنباید درش رو برداری ،عالی میشه
شخصیت منو بابرخوردم اشتباه نگیر،شخصیتم چیزیه که من هستم،امابرخوردمن بستگی داره،به اینکه(تو)کی هستی