2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب چه کاریه؟
1سوال
اگه دیدن اندام زن با مایو معمولی گناه داره و زشته....مایو اسلامی هم که همه برجستگی های تن زن و نشون میده
فرقش چیه؟!
من مخالف مایو اسلامیم.....مگه ما حق راحت بودن و نداریم....عزیزم من بودم اون پارک و بیخیال میشدم
آرزو کن گوشهای ” خدا ” پر است از آرزو و دستهایش پر از معجزه شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه ی ” خدا ” باشد . . .
ببین ما هم قبل اینکه بریم ترکیه همسرم اجازه نمیداد و من یه مایوی دامن دار انتخاب کردم البته با خودم یه مایوی دوتیکه هم بردم اما رفتیم اونجا همههههههه مایوی دوتیکه پوشیده بودن و همسرم هم دیگه گیرنمیداد ... اونجا مردای ایرانی اوپن مایند میشن یهوووووو مافقط روز اول گیر بازی داشتیم دیگه درست شد چون همسر منم اینجا بسیاااااااار گیره
2740
خیلی خانومای ایرانی یا عرب هستن اونجا که از این شلوارکای براق چسبون هست که شلوارشم هس.از اونا میپوشن حتی روسری محکم سرشون میکنن.با بادی آستین بلند.بعضیا هم علاوه بر این مایو هم میپوشن روش
برو حتما به هر صورت که شده و لذت ببررررررررررررررر
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
مردای ایرانی هم که اونجا بسیاااااااااار متمدن میشن و چشم و دل سیررررررررررررر قدرت خدا.ولی وقتی میان ایران یه مانتو کوتاه میخواد کورشون کنه
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
بعضی ایرانیا اونجا با پدر و شوهر و دوست شوهر و فامیلا هستن و مایو دو تیکه لامبادایی تنشون با یه عااالمه آرایییشششششششششششششششششششش
2706