2733
2764
عنوان

پریودنشدن+تخمدان پلی کیستیک

329 بازدید | 34 پست

دوستان عزیزم من برج ٩کلاپریودنشدم وهنوزم پریودیم نیومده هیچ موقعه سابقه نداشتم تویه یکماه پریودنشم فقط برج ۶برای اولین بار تا۴۵روز پریودنشدم گذاشتم بحساب استرس زیادی ک سریه مسائلی پیش اومد 

ولی این ماه هم هنوز پریود نشدم بااینکه من قرصای دکترمو مرتب استفاده میکنم متقورمین روزانه دوتامیخورم وهفته ایی یدونع قرص کابرگولین 

بی بی روزای اول زدم منفی بود 

امروز رفتم سرویس یه لکه قهوه ایی از خون دیدم دیگ چیزی نیومد 

.توروخدا اگر تجربه ایی دارید بگید 

قصدبارداری دارم متاسفانه نتیجه نمیگیرم 😔

برام دعاکنید باردارباشم یابزودی بارداربشم😔

پریودنشدنمم اعصابموریختع بهم نمیدونم چیکارکنم 

میترسم بازم بی بی بزنم منفی دراد😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نزدیک دو ساله پلی کیستیکم چرا الانااینطوری میشم قبلااینطوری نیودپریودیم

کم خون نیستی ...ببین منم ی ماه نشدم بعد سنوگرافی دادم تخمدان پلی کیست داشتم ...بعدش ی ماه نشدم  با قرص خوب شدم ...باز ی سال کامل خوب بودم باز دوباره همینطور شدم

منم پلیکیستیکم همیشه دوره هام نامنظم بوده این یکسال اخیر اما از مهرماه دیگه پریودیم قطع شد و حتی با مصرف استرومارین و پروژسترون پریود نشدم چهاربارهم تست بتا دادم و سونو هم رفتم اما باردار نبودم دکترم واسم ازمایش کامل نوشت و تیرویید داشتم کم کاری شدید تیروئید با عدد ۱۱ و Anti tpo۷۰۰ که دکتر گفتش دلیل قطع عادت ماهانه میزان زیاد انتی تی پی او و کم کاری شدید تیروییده چون تنبلی تخمدانت در این حد نیست که سه ماه قطع بشی منم یک لک کوچیک دیدم خیال کردم لانه گزینیه اما به دلیل عدم تعادل هورمون تیرویید بوده یه چکاپ بده انشالله خیره

2706