2737
2734

بچه ها من وقتی یه نفرو دوس دارم و فکر هم میکنم دوسم داره خلاف انتظارم عمل کنه (انتظاراتم طبق فکر خودم منطقیه خداییش) قشنگ روانی میشمااا

در حدی که با کات فور اور فکر میکنم

در مورد بقیه اینجوری نیست

الان بهم بگین مریضی من چیه؟ 

لطفا کمک کنید اگه تجربشو دارین ممنون میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه جوری ادمت کرد؟ به منم یاد بده خودمو اروم کنم

باچک باصبر باپول با گریه

😂نه خدایی بهم تو نگفته خیلی اقاس 

هزاربار اعصابش ریختم بهم ، انقدر خوب و متین برخورد کردو بامن  باصبوری برخورد کرد ک منم اروم شدم 

(لایک  نفرمایید)       گفتند که او عاشق گیسوی کمنداست/موهای من از عصر همان روز ،بلند است

هر مریضی داری منم همونو دارم 🙁

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
ببین خودتو بزن به بیخیالی عین من

وای نمیشه من هر چی خودمو ب بی خیالی میزنم بدتر خودم اذیت میشم 😢

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
2740
باچک باصبر باپول با گریه 😂نه خدایی بهم تو نگفته خیلی اقاس  هزاربار اعصابش ریختم بهم ، انق ...

خدایا تورو به حق بی بی فاطمه زهرا تو رو به حق بی بی زینب به منم یه دونه از این یارا  اروم و صبور بده 

عزیزم خشبخت باشی 

حالم خوب شد دیدم یه مرد خوب هم وجود داره☺ 

خدایا تورو به حق بی بی فاطمه زهرا تو رو به حق بی بی زینب به منم یه دونه از این یارا  اروم و صبو ...

ااااللللللههههییییی آمییییییییین

(لایک  نفرمایید)       گفتند که او عاشق گیسوی کمنداست/موهای من از عصر همان روز ،بلند است