2752
2734
عنوان

خانم های قزوینی یه لحظه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 3442 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه ویدا دکتر خودم تو تهران کار زایمان انجام نمیده اونجا هم باید بگردم یکی رو پیدا کنم بعدم دلم میخواد طبیعی زایمان کنم نمی تونم تاریخ خاصی رو در نظر بگیرم برم تهران
2731
زیاد نمیخوام بهش فکر کنم آخه همکارم کلی کلاس رفت اینقدروش حساس شد بعدشم لحظه آخر سزارین شد میگم زیاد روش تمرکز نکنم بهتره درد گرفت میرم شد که چه بهتر نشد سزارین میکنم

بچه ها یه تجربه بد داشتم

میگم براتون برای شما تکرار نشه😢

من کل بارداری از قبل اقدام میرفتم پیش سیمین دخت مرادی

اون روز زیر شکمم درد شدید گرفت۳۵هفته  رفتم بیمارستان (شمارشو نداده بود گفته بود هر مشکلی داشتی با پرونده برو بیمارستان اونجا بهم زنگ میزنن)

رفتم نوار قلب گرفتن هر چقدر زنگ زدن جواب نداد دردمم زیاد میشد و زودم بود

ناچارن گفتن برو خونه اگه جواب داد بهت خبر میدیم(که فرداش زنگ زدن گفتن دکتر گفته خودش باهام تماس میگیره  هنوزم بعد دو روز خبری نیست از زنگش)

با اون درد اومدم خونه شوهرم دید گفت خطرناکه سریع رفتیم بیمارستان تهران که بستریم کردن و کلی رسیدگی برای قطع کردن درد و آمپول ریه  خداروشکر فعلا خوبم

اگه دکتر تون مرادیه عوضش کنید که فردا دیره  واقعا اگه من نمیرفتم تهران چه بلایی سر خودمو بچه میومد😔   میموندم خونه درد شدید میشد زایمان زودرس nicu

پیش هرکسی میرید پیش سیمیندخت مرادی نرید 

من پارسال رفتم پیشش برای عفونت  

خودم بهش گفتم سونو داخلی انجام بده که مطمین بشم از سلامتم 

انجام داد گفت هیچ مشکلی نداری انقد اطمینان داد بهم که من اصلا یک درصد هم فکر نکردم ممکنه علت عفونت و دل دردم کیست باشه تا اینکه امسال با یک درد شدید مشخص شد یک کیست خیلی بزرگ دارم و جراحی کردم سر عمل بهم گفتن محاله تو این یکسال هم به وجود اومده باشه هم انقد بزرگ شده باشه یعنی همونموقع علت عفونت کیست بوده و این دکتر متوجه نشده بوده