2733
2734
عزیزم من ژل تزریق کردم هم خط خنده هم گونه .چون بعد زابمان صورتم لاغر شده بود.و بعد تزریق سنم خیلی کمتر نشون میده.۳۴ سالمه اما همه میگن خیلی کمتر بهت میاد که صد درصد اثر ژله.اما خوب یکساله است اثرش حالا کمی شاید بیشتر اما مال من ۵ سی سی بود و تابلو نیست به هبچکی جز خانواده خودمم نگفتم.خواهر سوهرام میگن بعد زایمان یهو شاداب شد قیافت منم میزنم اون راه
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وا خط خنده رو که بوتاکس نمی کنن!!!! ژل و چربی تزریق میکنن، بوتاکس عضلات رو فلج میکنه اگه خط خنده رو بوتاکس کنن طرف دیگه نمی تونه بخنده صورت ماسکه میشه. بوتاکس برای نیمه فوقانی صورته.
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
البته لیزر جوانسازی واسه کسایی که صبر و حوصله بیشتری دارن خیلی بهتره چون اثرش دایمیه اما چندین جلسه طول میشه.من خواهرم انجام میده خیلی پوستش ترو تازه میشه
عزیزم اقدامی که نه.یکم کبودی تو محل تزریق میده که اونم بستگی به پوست داره شایدم نده.من که پوست نازکه کبود شد اما خیلی راضیم .چون ابعاد صورتم کم شد
2706