2733
2739
سلام می خوام یه بسته با اتوبوس بفرستن شهرستان اول اینکه ایا ادرس گیرنده لازمه یا نه؟ دوم اینکه می دونید هزینه اش کیلویی چقدر است؟ سوم اینکه چقدر طول می کشه فاصله تهران تا اون شهر 420 کیلومتره
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
اره ادرس میخاد خوب بستگی داره ممکنه با اولین اتوبوس ک میره بسته شما هم بفرستن خودشون ک برین ترمینال تمامی اطلاعات رو میدن
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه آدرس لازم نیست
بسته تو انبار ترمینال می مونه تا گیرنده بگیرش.
برای هزینه هم معمولا نرخ مشخصی ندارن همسرم یه دفعه یه بسته تقریبا یه کیلویی فرستاد پنج تومن گرفتن دفعه بعد برای یه بسته کوچکتر شاید کمتر از نیم کیلو ده تومن گرفت.
خدایا شکرت 😍🙏
2731
از من یه سری فرستادم ادرس گرفت البت باید خود طرف میرفت تحویل میگرفتا..
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
این بسته حدود 4 کیلوه باید بره اصفهان اگه تحویل راننده بدم که ارزونتر شه اونجا چی میشه کسی باید بره از خودش تحویل بگیره یا اینکه ایشون تحویل انبار میده؟
2738
لیلی جون مسیری که بسته رو فرستادی با ماشین چند ساعت بود و چقدر ازت گرفت؟ بسته ات چند کیلو بود؟ من ادرس طرف رو ندارم البته می تونن بگیرم اگه لازم شه
اگه تحویل راننده بدم ایشون باید همون موقع که اتوبوس میرسه تو ترمینال اونجا باشه؟ اگه نباشه بر می گردونه یا به جایی می سپاره
بهاره جان برای برادرشوهرم زنگ زدم گواهی نامه پایه یک داره گهگاهی با اتوبوس دوستش میره جاده
گفت اگه بسته کوچک باشه پنج تومن اگه متوسط باشه 10-15 تومن و اگه بزرگ باشه 20 تا 25 تومن میشه هزینه اش.
خدایا شکرت 😍🙏
2706