2737
2739

پسرم ۱۶شهریور به دنیا اوده سال دیگه باید بره اول اما اگه مثلا ۱مهر به دنیا نیومد یک سال دیرتر باید میرفت حالا به نظرتون میشه یه سال دیرتر بفرستم کسی اطلاعی داره مشکل نمیشه براش؟ همه مین عقب نیافته اخه مگه مسابقه است که عقب بیوفته یا اینکه از چی و کی  میافته؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر مادرم منم همین کارو کردن

بزرگ ترین بدجنسی رو ب خرج دادن

به زور تونستم ببخشمشون

یه سال عقب افتادن از زندگی میدونید ینی چییی!!!!!!

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2731

دو سال در بفرس اصلا مشکلی نیست و پسر من بزور ۳۰ شهریور کردم زود بره مدرسه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

چرا میخوای این کارو کنی خب؟

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2738

وااا . همه دوست دارن نیمه اول سال باشه بچشون که عقب نمونه . من خودم متولد14 شهریور هستم. به موقع رفتم مدرسه همیشه هم رتبه اول کلاس بودم . تازه قبل از مدرسه هم همش دوست داشتم زودتر برم

میشه

کاش همسرم همین کاررومیکرد تا اداره گفت ببر ثبت نام بردش

نیمه اولی ومتولد فروردین هست و الان ازهمه ی دوستاش کوچکتره درس ها هم سخته

ببین کی پسرت آمادگی داره همون موقع ببر با مشاور صحبت کن

2706