2733
2734
عنوان

قراره بهم ارث برسه

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 64 پست

خونه بخر یا زمین اگه با این قیمت باشع

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط ندی به شوهرت

اتفاقا از الان داره مدام بهم میگه یه روزه تمامش میکنی. بده من داشته باشم. ولی میخوام خودم سرمایه کذاری کنم. بخصوص که زندگیمون به یه بندی وصله

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

یا ملک یا زمین

ی کوچولوشم بردار واسه رسیدگی به خودت

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2738
اتفاقا از الان داره مدام بهم میگه یه روزه تمامش میکنی. بده من داشته باشم. ولی میخوام خودم سرمایه کذا ...

با شوهرت شریکی خونه بخرید نصف نصف،باسم هردوتون

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
نگا ب مردم چ‌پول مفتی میرسه شکر

انشالله قسمت شما

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
اتفاقا از الان داره مدام بهم میگه یه روزه تمامش میکنی. بده من داشته باشم. ولی میخوام خودم سرمایه کذا ...

اپارتمان بخر یا زمین به اون اصلا ندی منم یه خونه بهم رسیده نزدیک دومیلیارده

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

خونه بخر حتی شده یه سوییت کوچیک بده کرایه از کرایه برای خودت طلا بخر یا وام بگیر اقسات بده با کرایه خونه

وامتم طلا بخر یا کار راه بنداز

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
2706