2737
2734
عنوان

بیاید بگم چه خواب سمیی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایجوروقتا شلوغی ذهن ادمه وشکم سیرخابیدن.. قران بخون وصلوات بفرس.نفس عمیق بکش.اخرشب آب بخوروبخاب

کاربر آقا هستم ✋بی احترامی وقضاوت نادرست درشان هیچ مردی نبایدباشه 👌.فقط خداوندخودش شاهدوقضاوت کننده ست. مهربون باشیم هیچی جزخوبی ومهربونی تواین دنیای فانی ارزش نداره.هیچی👌😐

بانوجان گلم عزیزدلم

من یک مادر۳۹ساله ام. به ۱۱کشورسفرکردم.ده ساله دبیرم

ببخش اینجانوشتم عرضی داشتم

شماکه پرستاری انقدر به گردن همه ماحق داری نبایدمثل بعضی متحجرین ازازدواج زودحمایت کنی.

دنیااااا علیه کودک همسری بسیجندجامعه جهانی ویونیسف به ازدواج زوددرخاورمیانه اعتراض دارد

شمامی دانی اگرآنهازودازواج می کنندتاپایان عمربارهاجدامی شوندودوباره متاهل می شوند.

می دانی آنهامختارانه اینکاررامی کنندنه بافشارودادن القاب مسموم پیرهمسر ترشیده و...

وقتی مادرشوی می بینی هرکس فرزندت رابه تحصیل وکارتشویق کنددوست داری اورابوسه باران کنی...

تمام مفاخرجامعه اینگونه اند.پدرمن مدیریت خوانده بودمادرم حسابداری من تک فرزنددرشما غرب تهران...امااز۲۲سال شاغلم.

عزیزم مابهترین جوانهاراداریم که بایدبهشون ببالیم

کدام جوانهاسربارند؟

جوانهایی که دردفاع مقدس شهیدشدند

مدافعان حرم

مدافعان سلامت که غرق عفونت شهیدشدند

اکثرشاغلین جوانندمگرخودت نگفتی؟؟؟

به سیوالاتم پاسخ بده نازنینم

۱-می دانی ما در یکی اززن ستیز وجوان ستیز ترین ممالک دنیازندگی می کنیم که قوانین علیه ظلم به فرزندموجودنیست؟

۲-می دانی پاک ترین جوانان دنیاراداریم اماحوادث مانند خ ر م د ی ن ورومینا پیگیری نمی شود؟

۳-می دانی دهها کتاب علیه کودک ونوجوان آزاری تدوین شده اماهنوز درهمین سایت روزانه دهها نفر تاپیک می زنندپدرشان آنهاراموردتعرض قرار داد،ضرب وشتم کرد، مادرشان آنهاراازخانه بیرون کردو...؟؟؟

این تحریکات علیه جوانان ناصحیح وشایعه ست من سالهادبیربودم به قطع خدمتت میگم اغلب پشت یک جوان ناصالح یک پدرووومادر ناصالحندکه بسیارمتظاهرشماراگول می زنندکه شمافکرش هم نمی کنی.

2738
بانوجان گلم عزیزدلم من یک مادر۳۹ساله ام. به ۱۱کشورسفرکردم.ده ساله دبیرم ببخش اینجانوشتم عرضی داشتم ...

عزیزم من منظورم کودک همسری نبود

ازدواج بالای ۲۰ سال بود

بعدشم سن ازدواج الان رفته بالای ۳۰ و این خیلی ضررها داره که در حوصله جمع نمیگنجه من توی نی نی سایت بخوام نظرمو بدم

دوستم من هم قصدمهاجرت دارم اقوامم بسیاری ونکهورنداماعقایدمشابه شماندارندشماازطرفی شاغلی وپستی وبلندی زندگی رامی دانی ازطرفی تعجبم به جهیزبیشترتشویق می کنی.

عزیزم اگه قراره کسی سربارپدرمادرومزاحم آنهانشورزودهم ازدواج کندپس پول ازکجابیاورد.

دخترنازنینم هیچ فکرکردی چرادایم دررسانه از احترام به پدرمادر صحبت مشودامابرعکسش خیر؟؟؟

درهمان کانادا دایم درمدرسه سئوال می کنندآیاپدرمادرت آزارت می دهند؟ماراخبردارکن تاآسیب روانی نبینند.

درایران بسیاری جوانها ام اس دارند

بسیاری افسرده اند

من آقایی رامی شناسم درعوض آزارمادرجلوی چشم کودکانش سکته کردبانواحترام امری متقابل ست.

قداست سازی کاذب ریشه درمسایل دیگردارد.

دوست نازم

به این مثل فکرکن

جنگها حاصل خصومت پی مردانی اندکه جوانهای ساده رامی فرستند تاکودکان رابکشند...

جوان ساده وپاک است

من هرگزنمی شودافکارضدجوان راباخودم باممالک پیشرفته ببرم آنهااین افکارگذشتنداین افکارجهان سومی ست.

وبادقت انتخاب شده

این روزهااکثرا این رامی دانند

خواهش می کنم برنامه" سمت نو"     کانال من وتو  راببین

دوران سرکشی کمال تبریزی راحتمااااااببین

مخالفان اصلی این باورهاهستند

بادروغ جوان بدست هرسال لسیلری قتا خاموش اتفاق میفتدوحوانهای زیادی می میرند

پدران ومادران باپشتوانه این حرف هااندکی درعملکردخودتجدید نظرنمی کنندچون عرف به آنهااین حق رامی ده فحش بدهند بزنند بکشند

کاربری شیطان رجیم 

وcoldpow   و...راسرچ کن ببین ازپدرمادر چه کشیدندچقدرهم زحمتکشند.

ودههاکاربردیگر

اجازه ندهیم کسی ماراشستشوی مغزی بدهد

جوانانی مثل شمابهترینند

من دست جوانان مثل شمارامی بوسم.

ببخش گلم اینهارادارم کتاب می کنم حیفم آمدنگم

می دانم جوانان متمردهم هستندامااقلیتندوحاصل فشارکودکی.

بازمراببخش

می بوسمت🌷🌷⚘⚘🌺🌺

دوستم من هم قصدمهاجرت دارم اقوامم بسیاری ونکهورنداماعقایدمشابه شماندارندشماازطرفی شاغلی وپستی وبلندی ...

عزیزم فکر میکنم شما کلا اشتباه متوجه حرف من شدی

من میگم ما باید بچه هامون رو طوزی بار بیاریم که طرف خودش از ۱۸ سال بتونه مستقلا گلیم خودشو از آب بیرون بکشه

نه اینکه هی پدر و مادرا میگن بچه اس گناه داره ولش کنید

اینهایی که شما گفتید که بخاطر سیاست و دولت هست و قبول دارم

مهاحرت کار کاملا عاقلانه ای هست

ولی یه بحث خود تربیت خانوادگی هست که اینجا بچه ها بی نهایت وابسته به پدر و مادر بزرگ میشن

کی گفته ۱۸ سال برای وارد شدن به بازار کار و زندگی زوده

اتفاقا آدم های موفق پایه های زندگیشونو از سنین کم چیدن

و منظورم از ازدواج زود هم اجبار پدر و مادر به زور ازدواج دادن فرزندشون نبود

اتفاقا منظورم ازدواج درست و بهنگام بود

چون بالاب ۳۰ وقتی دختر ازدواج میکنه کلی هم توانایی باروریش کم شده و این خودش پیامدهای روحی روانی بدتری داره

به هر حال براتون بی نهایت خوشحالم که مهاجرت میکنید

گل نازنینم

باورکن قدرت باروری دربالای سی هم کم نیست

من دوفرزندم رابالای ۳۰ به دنیاآوردم.

می دانم دراین حوزه شماباسوادی

امااینهاسیاست بازی هم هست.کلیپ های دکترمقتدایی راگوش کن درنت...

زن تا۴۵امکان باروری دارد

البته حرف شماقبول دارم زودتربهتر...

امادیدی درآغازتاپیک خانمی به بندگان خداکه دیرهمسرپیداکردندگفت پیرهمسر

عزیزم برای من هم دعاکن مهاجرت کنم

بیابه هم کمک کنیم این باورهای غلط رانابودکنیم

میشه خواهش کنم فیلم هایی درکامت های بالاگفتم ببینی.

بازمراببخش

گل نازنینم باورکن قدرت باروری دربالای سی هم کم نیست من دوفرزندم رابالای ۳۰ به دنیاآوردم. می دانم ...

در اینکه ازدواج باید درست باشه شکی نیست

ولی بعضی ها از اونور بوم افتادن مثلا میگن دختر یا پسر ما تا فوق لیسانسشو نگیره اصلا نباید به این مسائل فکر کنه در حالی که بلوغ در آدمهای مختلف متفاوته

اگر کسی توی سن کمار شخص ثحیح زندگیشو پیدا کرد چرا ازدواج نکنه کی میگه ازدواج های موفق بالای سی سال اتفاق میوفته

2706