2733
2771

سلام خانوم ها دکتر زنان خوب سمت نیروهوایی و پیروزی میشناسین ؟؟

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
کسی دکتر زنان خوب سراغ نداره ؟؟

سلام عزیزم خیابان پیروزی سر خیابون اول نبش مسجد قدس مطب دکتر علی فتوحی.  پزشک زنان عااااااالی از همه شهرها برای بارداری ونازایی وسقط میان پیشش. یه پیرمرد بسیااااار حاذق. برو پیشش یه نسخه خودتون متوجه میشین که عین یه فرشته ازسمت خداست انشالله دست پر برمیگردین عزیزم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  لایکی  که کردی آیت الکرسی شو خوندم  الهی که زود حاجت روا شی

سلام گلم اجرت با ابا عبدالله انشالله که خودتم زودی حاجت روا شی منم به نیت شما الان میخونم 

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
شما تحت نظر ایشون هستین ؟

خوبی پیام میدم انگار لغو دوستی شده..درخاستم قبول کن..الان چندروزع

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
 خوبی پیام میدم انگار لغو دوستی شده..درخاستم قبول کن..الان چندروزع

سلام عزیزم خوبی ،قسمت خصوصیم باز نمیشه مشکل سایته 

سلام عزیزم خوبی ،قسمت خصوصیم باز نمیشه مشکل سایته 

سلام عزیزم...اها میگم انقد پیام میفرستم هی میگه درحاست دوستی

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
سلام عزیزم...اها میگم انقد پیام میفرستم هی میگه درحاست دوستی

الان یه پیام بفرست ببینم درست شده 

الان یه پیام بفرست ببینم درست شده 

باز فرستادم میگه شما به دوستان خود فقط میتونین پیام...ببین باز درخاست میدم دوباره قبول کن

یه دکتر فوق العاده عالی میشناسم اما خیابون شریعتی اگه میری ادرس بدم؟ فوق العاده با سواد و باتجربه

بله عزیزم ممنون

بله عزیزم ممنون

خانم دکتر شهرزاد زاده مدرس رییس بخش نازایی بیمارستان مهدیه هست ولی دوروز در هفته بعدظهر میره مطب تلفنش ۲۲۲۲۵۸۵۵ یکشنبه و سه شنبه ۳ تا ۸ مطب هست زنگ بزن منشی وقت بگیر آدرسشم خیابان شریعتی روبرو حسینیه ارشاد کوچه نسترن پلاک ۱۲ 

واقعا فوق العادس بری متوجه میشی

2706