2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشششششش    

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
خیلی باحالی کاش اسی بزاره🤣🤣🤣🤣🤣

یارو تا صب نمیکشه 🤣🤣🤣🤣

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
چی بزارم! آقا الکی ۲ هفته است قهر کرده رفته دیشب بهش پیام دادم تولدش امشبه پیشاپیش جواب دادم چس کنشو ...

جواب پيامتو نداد؟ عكس پروفايلت خودتي؟

خوشبختي يعني بودن كنار كسايي كه عاشقانه دوستشون داري❤️
جواب پيامتو نداد؟ عكس پروفايلت خودتي؟

اره بدش میومد عکسم پروفایلم باشه منم  قهر کرد عکسمو گذاشتم پروفایلم و استوریم😐😂 فقط نوشت خیلی دیره بعد واتساپ جیبی دارم پیامشو پاک کرد ولی من دیدم

2706