2733
2734
عنوان

*بیماران خانم دکتر محبوبه ماموریان بیاید با هم باشیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 5908 بازدید | 22 پست
سلااااام جیک جیک جون ، دکترت رو انتخاب کردى ؟؟؟ منم خیلى دلم میخواست پیش ایشون برم ولى نمى دونم چرا همش دودلم . مطب شلوغه؟ چه قدر معطلى داره عزیزم ؟ چه قدر وقت میزارن براى بیمار؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آپلود عکس واردکننده لباس های انگلیسی و امریکایی مارک های نکست و مادرکر و ماتالان و جرج و دیزنی خرید حضوری همه روزه از ساعت 10تا6 عصر روزهای جمعه با تعیین وقت قبلی تلفن 09127971608 پست و پیک برای همه نقاط امکان پذیر است صفحه اینستاگرام که میتوانید نمونه کارها رو ببینید ttbabytt رو فالو کنید
سلام نبات جون من روزی که پیش ایشون رفتم پنجشنبه بود مطبش شلوغ نیست یه کم معطلی داره چون خانوم دکتر خیلی وقت برای مریضاش میذاره واسه منم خیلی وقت گذاشت همه چیزو کامل میگه و جک میکنه جای سوالی برات باقی نمیمونه تاکید زیادی رو زایمان طبیعی داره ولی اصراری نمیکنه کلا دکتر دلسوزیه سوالاتت رو هم اس ام اسی جواب میده
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
2731
من با اینکه مطبش بهم تقریبا دوره ولی از رفتنش پشیمون نشدم یه بار بری پیشش عاشقش میشی
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر