2752
2734
عنوان

مار شوهرم پشت سرم کلی بد گفته..... نمیدونم به روش بیارم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 66 پست
المیرا جان دقیقا همینه
به این خانوم گفته این عروسم به من نمیگه مامان اما اون یکی عروسم هی میره و میاد میگه مامان جون!
بعد تمام این 6-7 سال و اذیتهاشو سانسور کرده
خوبی که از حد بگذرد........................نادان خیال بد کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه مادرشوهرم مرض داشته که دورغ بگه؟؟؟!!!! مطمئنی کاری نکرده بودی؟؟؟!!!

اگه واقعا بی گناه بودی و به ناحق پشتت حرف زده بله به روش بیار و حتی روبهرو هم بکن

ولی اگه درست گفته رفتارتو درست کن و دیگه به اون خانومی که خبر رو بهت داده هم اعتماد نکن

یه ضرب المثلی هست که میگن حرف خودتو اونجا بشنو که حرف دیگران رو میشنوی!!1

مطمئن باش این خانوم هم با مادرشوهرت پشتت حرف زده که مادرشوهرت بهش اطمینان کرده و این حرفهارو زده.....
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
اتفاقا به این خانوم گفته این زنه( یعنی من) پسرمو ازم جدا کرد در حالی که خدا شاهده 4 سال عذاب کشیدم و حتی به شوهر مغر نمیزدم
آخر سر شوهرم خودش رفت ددنبال خونه و بلند شدیم از اونجا
تو اون مدت که با هم تو یه ساختمون بودیم کلید واحد ما رو داشت و وقت و بی وقت میامد تو کدوم شما اینو تحمل میکنید اما من حتی به شوهرم اعتراض نکردم
از همین سوخته که خونه رو عوض کردین.من هم تو یه شهر دیگه زندگی میکنم آتیش میگیره که نمیرم و نمیام .اوایل زیاد میرفتیم و میومدیم بعد دیدم داره دیونه ام میکنه و زبونش مثله ماره .کم کردم رفت و آمدو .البته اصلا بهتر نشد که بدتر هم شد .شده مار زخمی
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
به روش بزنی وضع بد تر میشه و هر جا میره حرفتو میزنه
نگاه کن جاریت چی کرده که به چشمش اومده
یا یه توقع بی جایی داشته شما پشت گوش انداختی اونم بهش بر خورده
دنبال علت باش
جنجال بپا نکن
اخر سر این عروس هست که زندگیش داغونه پس مواظب رفتارت باش با احتیاط قدم بردار
روييده در من جوانه اي از خدا  
2706