2733
2739
عنوان

تعویض مفصل زانو

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 34 پست

من برادرشوهرم تو فوتبال زانوش خیلی اسیب دیده بود بنده خدا حتی نمی تونست راه بره . دکتر رضا شیروانی بختیاری رو بهش معرفی کردند رفت تعویض مفصل زانو جزئیی انجام داد . الان 6 هفته می گذره خوب شده خیلی خوشحاله. فکر می کردیم تا اخر عمر قرار بلنگه. آدرسشو میزارم: تهران، خیابان جردن، ناهید شرقی، پلاک ۲۰ (داروخانه دکتر خاوری)، طبقه اول، واحد ۳ غربی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه تعویض مفصل زانو میتونم دکتر مسعود میرکاظمی رو بهتون معرفی کنم که بهترین متخصص ارتوپدی در سعادت آباد تهران هستن ایشون. جراح فوق العاده با تجربه و متعهد و خوش اخلاقی هست. توی کارشون فوق العاده هستن و کلی بیمار راضی دارن. شماره تماس مطب رو میزارم میتونید باهاشون مشورت کنید.

شماره های تماس 02122381928 -

۳۴ ۵۹ ۸۰۹ ۰۹۱۹

2731

من بابابزرگم زانو درد شدیدی داشت خیلی دیگه اذیت بود دکتر منصور ابوالقاسمیان بهش معرفی کردند گویا مفصل زانوش خیلی ساییدگی داشت واسه همین تعویض مفصل زانو انجام داد الان چند ماه می گذره خیلی راضی هستش خداروشکر دردش رفته.

من بابابزرگم آرتروز شدید زانو داشت دیگه این اواخر قبل عمل خیلی درد داشت دیگه مسکن اینام جواب نمی داد بالاخره با کلی اصرار رفت عمل کرد پیش دکتر منصور ابوالقاسمیان . خیلی راضی هست دردش کلا رفته الان میگه کاش زودتر عمل کرده بودم.

فیزیوتراپی بزرگمهر
ارائه تخصصی خدمات فیزیوتراپی درزمینه ارتوپدی مطابق با بالاترین استانداردهای اروپا

استفاده ازبه‌روزترین تجهیزات فیزیوتراپی شامل:
LPLT_High power laser therapy_TECAR

درمان انواع بیماری‌هاشامل:
فیزیوتراپی بعدازعمل‌های جراحی زانو وران وستون فقرات ازجمله تعویض مفصل-جراحی دیسک کمری -ترمیم منیسک ورباط صلیبی(به‌صورت تخصصی)
درمان دیسک گردن وکمروتنگی کانال نخاعی بدون نیازبه عمل جراحی
مدیریت آرتروز و رماتیسم‌ مفصلی
درمان آسیب‌های ناحیه شانه‌ای ولگنی

●اصل اساسی ما در درمان،ارائه بهترین خدمات طی کمترین تعدادجلسات درمانی وآگاهی کامل بیماراز روند درمان وپلن درمانی وی می‌باشد.

آدرس: صادقیه-اشرفی اصفهانی-ابتدای جلال آل احمد-پلاک457-واحد یک
تلفن تماس
44382585-44382595
 09023817714 حسینی
جهت رزرو نوبت روزهای شنبه تاچهارشنبه ساعت۱۵الی۲۰تماس حاصل فرمایید

2740

فیزیوتراپی بزرگمهر
ارائه تخصصی خدمات فیزیوتراپی درزمینه ارتوپدی مطابق با بالاترین استانداردهای اروپا

استفاده ازبه‌روزترین تجهیزات فیزیوتراپی شامل:
LPLT_High power laser therapy_TECAR

درمان انواع بیماری‌هاشامل:
فیزیوتراپی بعدازعمل‌های جراحی زانو وران وستون فقرات ازجمله تعویض مفصل-جراحی دیسک کمری -ترمیم منیسک ورباط صلیبی(به‌صورت تخصصی)
درمان دیسک گردن وکمروتنگی کانال نخاعی بدون نیازبه عمل جراحی
مدیریت آرتروز و رماتیسم‌ مفصلی
درمان آسیب‌های ناحیه شانه‌ای ولگنی

●اصل اساسی ما در درمان،ارائه بهترین خدمات طی کمترین تعدادجلسات درمانی وآگاهی کامل بیماراز روند درمان وپلن درمانی وی می‌باشد.

آدرس: صادقیه-اشرفی اصفهانی-ابتدای جلال آل احمد-پلاک457-واحد یک
تلفن تماس
44382585-44382595
 09023817714 حسینی
جهت رزرو نوبت روزهای شنبه تاچهارشنبه ساعت۱۵الی۲۰تماس حاصل فرمایید

برو پیش دکتر محمد علی قاسمی تو شیراز خیلی دکتر کاربلدیه جراحه و خیلی تو این زمینه وارده هم جراحی و هم روش های غیر تهاجمی تعویض مفصل خودش بهت پیشنهاد های لازمو میده انشالله که جواب بگیری 

عزیزم چرا پیش دکتر میر منصور موذن جمشیدی نمیرین؟ بهترین دکتر تعویض مفصل لگن در تهران هستند، خیلی کارشون خوبه. من خودم خیلی زانوهام مشکل داشت به همراه پدرم که لگنش شکسته بود به ایشون مراجعه کردیم و جراحی شدیم، الان جفتمونم هیچ مشکلی نداریم

من دکتر ارتوپد مطمئن، کاوه قرنی زاده رو پیشنهاد میدم

تعویض مفصل نداشتم پیششون ولی تعریفشو بد نشنیدم از بیماراش

قیمتشو نمیدونم فقط شماره مطبشو دارم اگه عوض نشده باشه ۲۲۴۰۶۷۶۴

تهرانه ها 021 یادت نره