2737
2734

من سقط داشتم 10 روز پیش نمیدونم چند ماه

الان سونو بقایای دو سانتی دارم دکتر میگه باید بیای کورتاژ

چیکار کنم

۲سانت لب مرزه،به نظرم یه دوره ال دی مصرف کن شاید دفع بشه مال من ۱۶میلیمتر بود با یه دوره الی دی دفع شد

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲سانت لب مرزه،به نظرم یه دوره ال دی مصرف کن شاید دفع بشه مال من ۱۶میلیمتر بود با یه دوره الی دی دفع ...

دکترم میگه میترسم چسبندگب بده نمیدونم فکر پولن دکتر یا چی

اخه هرجا میخونم میگن 2 سانت موردی نداره

2728

راستش من چیزی نمیدونم فقط یکی از دوستام اینجوری بود و تقریبا بالای رحمش بقایا مونده بود ک جابه جا هم میشد و خودش درد داشت و بعدم بردنش پیش دکتر ک نفهمیده بود بقایا مونده و رفتن پیش یه خانوم گفته بود نمیدونم چند تا چیز گرم داروی گیاهی بود گفته بود بزاره رو شکمش و اونم گذاشته بود و خلاصه رفته بود دستشویی دید از رحمش داره یه چیزی میاد بیرون و خلاصه ک  زنگ زدن ماما و اومدن خارج کردن ، باز خداروشکر مال شمارو فهمیدن بقایا هستش و باید دفع بشه داخل بیمارستان 

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️
دارو خوردی و نیفتاده ؟ (دارو گیاهی )اگه خوردی و نیفتاده که برو کورتاژ. اما اگه نخوردی . بومادران و ع ...

خودش سقط شد بعدش زعفران و اینا خیلی خوردم الان دو روزه دارم قرص ارگونین میخورم 

دکترم میگه میترسم چسبندگب بده نمیدونم فکر پولن دکتر یا چی اخه هرجا میخونم میگن 2 سانت موردی نداره

آره ۲سانت خطری نداره،به نظرم پیش یکی دوتا دکتر دیگه هم برو ببین چی میگن

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
2738
حالا دو سه روزه دارم قرص ارگونین میخورم . حتی نگگفت یک ماه صبر کن با پریود بعدی شاید بیاد

منم این قرصو خوردم تاثیر نداشت،ولی دکتر گفت یه دوره الی دی مصرف کن شاید با پریود دفع بشه،که خداروشکر دفع شد،حالا شماهم از دکتر بپرس ببین میشه ال دی مصرف کنی وکورتاژ نشی

من بیمارستان سقط کردم ماه پیش هنوز سونو ندادم برا بقایا گفتن بزار پریود بشی باهاش دفع میشه اگر چیزی باشه خواهرمم بقایا داشت دفع شد با پریودی

به گمانم گم شده ام ، دراین هیاهوی بی پایان

منم دو ماه پیش تجربه کردم😥

بقایا داشتم اما مرتب دارچین و اویشن دم بده بخور

کاچی با ادویه مخصوصش

جای سرد پا نذار ونشین خودتو گرم نگه دار سقط خیلی بده

هنو خونریزی هم داری؟؟