2733
2734
من راضی نیستم خاربه پاش بره  برام خیلی عزیزه جایگاهش توزندگی من بیشترازهرکسی هست حتی بچه هام&n ...

سنتی ازدواج کردی یا دوستی؟؟

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سنتی ،بی تفاوتم

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.
2731
نجیب ترین مهربون ترین .اقا ترین .بهتریننننننن مردی ک تو زمینی قراره همسر من بشه گاهی وقتی نگاهش میکن ...

اوففففففففف

|||||||||💛|||||||||🍌||||💛||||||||||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||💛||||||||🍌|||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛||||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛||||||||||||||💛|||||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||🍌|||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛||||||||||||💛|||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||🍌||💛|||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||

دیوانه وار دوسش دارم

البته این دوست داشتن دو طرفه است

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
چرا حس میکنی دوسش نداری؟

چون خیلی مشکلات داشتیم خیلی تحقیرم کرد اذیتم کرد محدودم کرد کتکم زد حتی!الان خیلی تغییر کرده هیچکدوم اون کارا رو نمیکنه ولی دیگه حسی بهش ندارم حتی ازش متنفرم نیستم

من مجردم

|||||||||💛|||||||||🍌||||💛||||||||||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||💛||||||||🍌|||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛||||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛||||||||||||||💛|||||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||🍌|||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛||||||||||||💛|||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||🍌||💛|||||||||||||||🍌||||||||||💛|||||||||🍌||||||🍌||💛|||||||||||
اوففففففففف

والا 🤭انقد انرژی مثبت میده به ادم که هرچی بگم کمه 

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره