2733
2734

شوهرم همش فوش میده کوچیکترین اشتباه کنم کلا دهنش فوش میچرخه دیگه صبرم تموم شده من تاکی توزندگی باشم عشقی توش نیست حتی همسرم مانع میشه کنارش باشم میگم حال ندارم حسش نیست داغونم خیلی خستم من باید تا کی خودمو بخاطر بچه بسوزونم😭😭

خب نسوزون عزیز. کی مجبورتون کرده؟ 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول با حرف بعد با مشاور بعد دعوا دیگه ته تهشه ک ادم نشد طلاق بگیر من متاهل نیستم ولی خیلیا تو نی نی سایت میگن طلاقو تیر خلاصیت بدون

اگه بخوای جدا شی اینم در نظر بگیر شرایط و حمایت خانواده رو داری یا نه

میفهمم پای بچه وسط باشه تصمیم خیلی سخت میشه و نمیشه راحت تصمیم گرفت الهی خدا به دلت ارامش بده

ممنون بخدا خیری از زندگی ندیدم هرچی میخوام زندگی رو نگه دارم اون نمیزاره هرچی میخواد میگه مگه من چیم 😭😭همش 23 سالمه😭😭

2738
چیکار کنم من کارم بد هسته نمونم تواین زندگی قید بچه رو هم بزنم؟ 

نه بچه که تا 7 سالگی با شماست. اگه هم همسرتون موافق طلاق باشه میتونید صحبت کنید مهریه رو یا ببخشید یا کم کنید و حضانت رو بگیرید کامل 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
اول با حرف بعد با مشاور بعد دعوا دیگه ته تهشه ک ادم نشد طلاق بگیر من متاهل نیستم ولی خیلیا تو نی نی ...

اونا مشکلی ندارن حتی میگن خودت خلاص کن چطور باهاش ساختی این همه سال 

اونا مشکلی ندارن حتی میگن خودت خلاص کن چطور باهاش ساختی این همه سال 

پس شرایط طلاقتو داری ولی بازم میگم قبلش برو مشاور خدایی خیلیارو دیدم تو زندگیشون معجزه کرده

اگرم نشد تا ۷ سالگی حضانت پسرت برای توعه میتونی حین جدایی این موضوعم ب وکیل بگی

پس شرایط طلاقتو داری ولی بازم میگم قبلش برو مشاور خدایی خیلیارو دیدم تو زندگیشون معجزه کرده اگرم نش ...

من چه گناهی کردم باید گدایی محبت کنم 😭

حتما میرم

ممنون بخدا خیری از زندگی ندیدم هرچی میخوام زندگی رو نگه دارم اون نمیزاره هرچی میخواد میگه مگه من چیم ...

الهی به ارامش برسی خیلی سخته واقعا درکت میکنم

کاربر قدیمی هستم از سال 94 با نی نی سایت آشنا شدم. تاریخ کاربریم 96/1/19هست...
2706