2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله زود خوب شه گلم هورمون ها بهم ریختنی اینجوری میشه یه دکتر برو خوب شی🌹

شکوفه آره هرمون هام بهم ریخته چندوقت همسرم نیست ماموریته برا اون ممکنه؟

Benim nebzim senin gülmelerinle atıyor♥
2740
به مامانم میگم  میگه لازم نکرده

وااا اتفاقا این دمنوشا باعث میشه پریودت روون بشه و دزد کمتری طی پریود تجربه کنی من تو پریودام کاچی هم میخورم یا دمنوشایی که طبع گرمی دارن بدنتو گرم مبکنه دردتو کم میکنه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
نه کم خون نیست عزیزم : /discussion/topic/7796834/%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%88%d8%af%d8%aa%d9%88%d9%86-%da%86%d9%86%d8%af-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%b7%d9%88%d9%84-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b4%d9%87?postId=219128222

بنظر من که طبیعیه من اکثر وقتا مخصوصا روزای اخر پریودم لخته دفع میکنم ولی یبار بعد ۳ ماه پریود شدم خونریزیه خیلی شدید و لخته های زیاد دفع میکردم فکر کنم بخاطر این بوده که ضخامت دیوارع رحمم زیاد شده بود ولب خب هر چی هست بهتره دفع بشه تا اینکه توی بدن بمونه

بنظر من که طبیعیه من اکثر وقتا مخصوصا روزای اخر پریودم لخته دفع میکنم ولی یبار بعد ۳ ماه پریود شدم خ ...

آره باهات موافقم .متاهلی ؟ بصورت طبیعی چند روز پریودی؟

آره باهات موافقم .متاهلی ؟ بصورت طبیعی چند روز پریودی؟

نه عزیزم من مجردم البته پریود هر کسی یجوره من ۳ روز خونریزی دارم بعدشم کم میشه دو سه روز هم لک ولی روز شش یا هفت کاملا تمام میشه 

نه عزیزم من مجردم البته پریود هر کسی یجوره من ۳ روز خونریزی دارم بعدشم کم میشه دو سه روز هم لک ولی ر ...

پس تو عادی هستی خدارو شکر 

من بخاطر نبودن همسرم فکر کنم هرمونهام بهم ریخته🙊

2706