2737
2734
برای کاشی و سرامیک دستشویی و حمام راهنمایی میخوام.چه رنگ کاشی برای حمام و دستشویی خوشگل میشه.و چه طرحی? اگه عکسی دارین از دیزاین خوشگل حمام و دستشویی میشه برام بزاربن.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
گروه معماری طراحی بازسازی ایده سازان نوین 0تا100 ساختمان تزیینات ساختمان و دکوراسیون داخلی کناف - رابیتس - نقاشی -کاشی - سرامیک - بلکا - سنگ آنتیک -لمینت -پارکت کاغذ دیواری و برقکاری قیمتها رو مقایسه کنید بازدید و مشاوره رایگان موبایل :09126705904 - 09193961468 تلفن : 44292560-44292567
خدارو شکر که بلاخره قدمهاتو رو چشمهای من و بابایی گذاشتی ... بیصبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم
من یه جا دیدم حموم رو ترکیبی از کاشی های استخری سفید و آبی کار کرده بودن محشر بود ... محشرها... یه جا دیگه هم حموم دستشویی رو کاشی آلبالویی براق زده بودن تیره بود اما خیلی شیک . کلا عکست تو کاشی ها بود ...
ما خونمون سازمانیه برای تعمیراتش چون نمیخواستیم زیاد خرج کنیم سرویسا رو شوهرم الکور زد.حموم حالت اجر های کوچولوی ابی کمرنگ داره توالت همونه ولی ابی پر رنگ. به نظر من حمومون قشنگ تر و دلباز تر شده. هر رنگی انتخاب میکنی روشن باشه.هم شیک تر و دلباز تره هم کثیفیش زودتر معلوم میشه این بود انشای من
Lilypie First Birthday tickers