2737
2734
باشه عزیزم
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ندا جون اره باید ازداروخانه بگیری2800تومانه گل بانو من که سه ماه قرص متفورمین ولتروزل خارجی خوردم نتیجه نگرفتم البته بگم من شوهرم هم واریکوسل داره واسپرم نرمالش کلا3% ولی من درکل فکرمیکنم خودم هم مشکل دارم من یه بارخارج رحم باردارشدم والان فقط ازسمت چپ میتونم باردارشم ولی فکرمیکنم تخمدان سمت چپم تخمک ازاد نمیکنه یا شایدم LHخونم پایین باشه مهم اینه تو کتاب گیاه شناسی که دارم گفته این قطره LHروبالامیبره درصورتیکه وقتی متفورمین میخوریم دکترامپول هم میده برای ازادسازی گفتم حداقلش این گیاهیه ووقتی چیزی توکشورهای غربی روش تحقیق میشه حتما خوبه حالا من اگراین ماه باردارنشم بازازاول پری ماه بعد میگیرم میخورم الان قطع کردم چون اگرباردارباشی خوب نیست من هم الان بعد تخمک گذاری هستم وبایدمنتظر نتیجه باشم البته اگراین ماه جواب نگیرم تعجب نداره چون گفته معمولا بعدماه دوم وسوم تاثیر خودش رو نشون میده
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم
2731
قندعسل جون منم 6 ماهه تحت نظر میردامادی دارم متفورمین و تاموکسیفن میخورم این ماه کلی هم آمپول زدم امیدم فقط و فقط به این ماهه چون گفت اگه پری شدی بیا لاپارا منم نمیخوام برم به دو دلیل اول اینکه قبلا لاپارا شدم دوم اینکه هزینه این دکی دوبله سوبله ست این هزینه رو اگه برا میکروکنم بهتره واقعا الان اصلا توان مالیشو ندارم متاسفانه به خاطر تاموکسیفن فیبروم هم گرفتم و خیلی ناراحتم منم LH ام پایینه و دکتر گفت تخمدانات ضعیفه منم 3 4 سال پیش یه حاملگی پوچ داشتم و دیگه باردار نشدم
گل بانو جونم ناراحت شدم برات عزیزم منهم دکترم میردامادیه چه جالب دوتامون تحت نظرش هستیم اره این داروها بیشترادم رو مریض میکنه من که ازخرداد تحت نظرش هستم اول یه ماه دارو داد بعدش رفتیم سه ماه متفورمین ولتروزل داد همش خارجی گرفتم کلی پولش شد خودش هم هربارازمن وشوشو90000ویزیت میگیره تواون سه ماه گفت انشالله با خبرای خوب میای ولی بازهم نشداخرشهریوررفتم بهش گفتم متفورمین دیگه نمیخورم معده ام بدجورخراب شده همش درد میکرد بچه های نی نی سایت گفتن ازمتفورمینه بهم باز12تا امپول واسیدفولیک داد گفت یه ماه دیگه اگرنشدی بیا روز14پری صبح اقدام کن عصربیا احتمالا میخواست بفرسته ازمایش تست اسپرم داخل واژن ولی ما این دوماه خیلی وضع ریالی مون خراب بود نرفتم همین ماه هم با این ویتاگنوس اشنا شدم چون خودم فکرمیکنم LHمن پایینه فکرمیکنم تخمک ازاد نمیشه ازهمون یه دانه تخمدان قابل استفاده ام انشالله ازاین گیاه دیگه نتیجه میگیریم توهم غصه نخورحالا به نظر من ما که اینهمه صبرکردیم تو4سال منهم نزدیک 3سال این دوسه ماه هم روش من هرچیزی رو امتحان کردم نشد مثل پیازدرمانی مثل رازیانه مثل همین متفورمین حالا گفتم دوسه ماهی هم این دارو رو استفاده کنم اگرنشدبرم دوباره پیش میردامادی
قند عسل جون من 10 ماهه میرم پیشش 4 ماه داروی هورمونی داد بعد این داروهارو به من اصلا لتروزول نداده من هر ماه فولی دارم ولی میگه تخمدانت ضعیفه تو لاپارا به من گفتن چسبندگی شدید لگنی در اثر عفونتهای کهنه داری و لولهمم باز کردن من به عشق آمپول رفتم پیش این دکی چون خیلیا اینطوری باردار شدن ولی برام تشخیص تنبلی داد میخوام خودم برم آمپول بگیرم بزنم تا عفونت شکمم تمییز شه سال دیگه هم میخوام برم میکرو میشه آمپولایی که برات نوشته و نحوه استفاده شو بگی
وای گل بانو جون امپول چرک خشک کن رو که نمیشه سرخود بزنی عزیزم میردامادی مگه عکس رنگیتو ندید؟ خوب حتما تشخیص نداده که بهت امپول بده من اتفاقا ازاین امپولا راضی نیستم چیه هرکی میره پیشش میبنده به امپول اخه چرک خشک کن خودش زیادی عوارض داره یکیش من الان قارچ شدید گرفتم
2740
وای قند عسل راس میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا عکسمو دید ولی چیزی نگفت آخه من خیلی عفونت میگیرم آمپولت پنی سیلینه یا جنتامایسن ؟آخه به شوهرم 14 تا جنتامایسن داد خودش تنها رفته بود پیش دکی به من نداد میگم شاید منم از اون عفونت گرفتم خسته شدم از دکترا میخوام خودم دکتر خودم باشم خوددرمانی کنم
وای قند عسل راس میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا عکسمو دید ولی چیزی نگفت آخه من خیلی عفونت میگیرم آمپولت پنی سیلینه یا جنتامایسن ؟آخه به شوهرم 14 تا جنتامایسن داد خودش تنها رفته بود پیش دکی به من نداد میگم شاید منم از اون عفونت گرفتم خسته شدم از دکترا میخوام خودم دکتر خودم باشم خوددرمانی کنم
نه به شوهرمن فقط جینسینگ داد به من یه دوره15تا پنی سیلین داد بعدسه ماه که نشدم باز6تا پنادر(پنی سیلین قویتر)و6تا هیدروکورتیزون داد من که بایه دکترزنان اینترنتی صحبت کردم گفت علایمت قارچه .صددرصداززیادی مصرف چرک خشک کنه منهم دوهفته تمام تو اب وسرکه ونمک نشستم تابهترشدم اتفاقامن ازاینکه ادمو میبنده به چرک خشک کن اصلا راضی نیستم چون چرک خشک کن سیستم دفاعی بدن روضعیف میکنه یعنی گلبولهای سفیدتنبل میشن واحساس نمیکنن بایددربرابرمریضی دفاع کنن برای همینم من باوجودرعایت زیادبازم قارچ گرفتم الان که بهت نداده حتمالازم نبوده به من به خاطرعمل جراحی تخمدان سال قبلم دادگفت چسبندگی داری
وای گل بانو جون کاش الان بودی حرف میزدیم من که ازخرداددارم میرم پیش میردامادی این سری که بازبهم امپول دادگفتم چراهرچی دارو به من میده به شوهرم فقط جینسینگ گفت به اقای دکتراعتمادکن اقای دکترخدای تجربه است من ازدکترعوض کردن خسته شدم عمه ام میگه ازیه دکتربادوتا نسخه نتیجه نگرفتی باید عوضش کنی ولی فکرشو بکن اونجوری بایدهمینجوری هی دکترعوض کنیم