2733
2734

دوستان یه سوال دارم 

میشه شمع وارمر رو توی لیوان شیشه ای کوچیک بندازم تهش؟  شیشه رو که نمیشکونه داغ بشه؟  

میشه روی میز شیشه ای بزارم مستقیم؟ آسیبی که به میز نمیزنه؟  

یه سوال دیگم اینکه میشه توی لیوان اب بریزم شمع وارمرو بزارم رو اب؟  روشن میمونه؟ 

نه چیزی نمیشه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

اب بریزی رو شمع روشن بمونه؟

نظر خودت چیه؟

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه خوب اون شمع ها مخصوص اینن ک رو آب بزاری ، تو لیوان هم چیزی نمیشه ، رو میز هم تا تموم بشه روشن میمونه بعد خودش خاموش میشه ، رو زمین هم همینطور ولی رو فرش نزار

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2740
عزیزم روی اب بزارم شمعو نه اینکه روی شمع اب بریزم 

اره اون اوکیه