2737
2739

سلام دوستان ، چند وقته خیلی ذهنم مشغوله ... میخوام رگباری تاپیک بزنم 😁شاید یکم طولانی شه ممنون که صبر پیشه میکنید🙏

همسرم تو همین ده روزه دوبار برای من و یک بار برای دخترم کادو خرید و سوپرایزمون کرد واقعا در لحظه خیلی خوشحال شدم و بهم چسبید سوپرایزش ،... ولی نمیدونم چرا بعضی وقتا بعضی کاراش برام پر رنگ تر میشه و خوبیاش میره تو حاشیه ذهنم و کمرنگ میشه ، 

از یه موضوعی ناراحت شدم از دستش کلی پیام دادم بهش که خستم کردی  قدرمو نمیدونی و ازین حرفا 😒 

دراین مواقع همه طرف همسرم هستن و میگن تو قدرشو نمیدونی و... 

این رفتار من طبیعیه یا چیه ... کسی شرایط منو داره

مث‌منی.منم شوهرم مث ماه میمونه.ولی قدرشو نمیدونم و همیشه ب اون میگم تو قدر منو نمیدونی.دقیقا خانوادم همیشه طرفشن میگن تو بداخلاقی.اسممو نوشته خوشگله بداخلاق😒

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همینجا رفتار ها و کارهای بعضی از شوهرا رو تو تاپیکا بخون اونوقت قدر شوهرتو میدونی.

حواستون باشه هیچکس کامل نیست.ببخشو گذشت و مهربونی و اخلاق خوشه که همین چند روزه زندگی دنیا رو به کام خودمون و خانوادمون میتونه شیرین کنه.پس دریغش نکنید.

2740
مث‌منی.منم شوهرم مث ماه میمونه.ولی قدرشو نمیدونم و همیشه ب اون میگم تو قدر منو نمیدونی.دقیقا خانوادم ...

میگه تو دعوا درست میکنی الکی گیر میدی .. من میگم‌اونموقع تو آرومم کن نه که بدتر عصبیم کنی اینطوری میشه که دعوا میشه 

این بده .. بعضی وقتا سر حساسیت های زیاد من دعواهای الکی الکی به وجود میاد ولی جدی میشه 

حالا من وقتی به بدیاش فکر میکنم کم محلی میکنم دعوا نمیکنم باهاش

ولی خدا نکنه بگه تو دیگه حسابی براش قاطی میکنم🤪🤪

همینجا رفتار ها و کارهای بعضی از شوهرا رو تو تاپیکا بخون اونوقت قدر شوهرتو میدونی. حواستون باشه هیچ ...

ممنون 🌹 دقیقا میدونم خیلی حساس شدم .. روی همه رفتاراش ذره بین گذاشتم حتی از بقیه هم ناراحت میشم سر همسرم خالی میکنم ...

حالا من وقتی به بدیاش فکر میکنم کم محلی میکنم دعوا نمیکنم باهاش ولی خدا نکنه بگه تو دیگه حسابی براش ...

منم همینطورم . همسرم هم واقعا کارش زیاده ذهنش مشغوله کار.  همین سری سرکارش بود من بهش پیام دادم انگار نمیدونم سرکار که جوابم‌نمیداد عصبی میشدم زنگ میزدم بهش 😒

اتفاقا منم همینجوریم😐

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن