2752
2734
عنوان

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم خسته شدم از بس تحقیر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5560 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامی چاره چیه؟ هر چی عکس العمل نشون میدم بد تر میشه . ارزو دارم باهم بریم گردش هرچقدر ازش خواهش میکنم میگه من حوصله ندارم خودت پاشو برو. امشب رفت بیرون گفتم صبر کن ما هم بیایم اخه بچم دق میکنه تو خونه همش داشت نق میزد و گریه میکرد گفت لازم نکرده ازش خواهش کردم گفتم به خاطر من نه بخاطر بچت ببین دق کرده اصلا من نمیام شما دوتا برید گفتم که فکر نکنه من بخاطر خودم میگم .گفت باشه برمیگردم حاضر باشید. رفت 1 ساعت بعد برگشت نشست جلو تلوزیون گفت من باید برنامه مورد علاقمو ببینم گفتم باشه صبر میکنم تموم که شد گفتم بریم؟ گفت نه ماشینو دادم داداشم جای کار داشت خودم با اینکه در وقت بود دخترمو برداشتم ببرم پارک گفتم بیا خطر ناکه ما تنها بریم گفت اگه خطر ناکه خب نرو خلاصه خودم با ترسو لرز بردمش پارک وقت برگشتن دیدم تازه پاشده که بیا تو پارک که خطر ی نباشه
2731
به نظرم رو اعتماد به نفست کار کن پررو شده خیل بهش توجه نکن از ش چیزی نخواه اصلا فکر کن تو خونه وجود نداره شاید این رفتارت رو ببینه بهتر بشه خودت با بچه برید بیرون نزار تو خونه حبس بشی برای روحیه خودت بهتره من فکر کنم تو به همه رو دادی حتی مادرت ببخشیدا
مامان سوگند حرف بزنم میگه ببین همش تقصیر تو هست حرفم که نزنم دق میکنم .
اومد تو راهمون که از پارک میومدیم بچه رو بغل کردشروع کرد بوس کردنشو تند و تند رفت اصلا انگار که من وجود ندارم . تو همچین مواقعی گه اعتراض کنم میگه خاک به سر همچین مادری که به بچش حسودی میکنه

مامی 88

1392/10/10 8:53 ق.ظ

تو این دوره زمونه هر چی جواب بدی و خودت رو بگیری بهتر جواب میده ادم هر چی کوتاه بیاد رو سرت سوار میشن
خدا جونم مواظب نی نی هام و باباشون باش خدایا به خاطر همه چی شکرت
کلا مردا از زنهای شل و ول و اویزون خوششون نمیاد ولی هر چی با دست و پا تر باشی و بی محلی کنی دنبالت موس موس میکنن این قانونشه تو رو خدا از حرفم ناراحت نشی ها ولی هر چی دست نیافتنی تر بشی براش مهمتر میشی