2733
2734
عنوان

سلام لطفا اگه آزمایش غربالگری میتونید بخونید کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 94 بازدید | 22 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشالله چیزی نیس ولی ببره چن دکتر نشون بده اونا بهتر کمک میکنم.استرس نداشته باشه از همه چی بهتره&nbs ...

انشالله ممنون گل

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
عزیزم این آزمایش کواد مارکره. تو غربالگری اول انجام دادی؟نتیجش چی بوده؟

نه عزیزم این دابل مارکره.غربال مرحله اول

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
2731

عزیزم این غربال گری مرحله اوله.اگه ازمایش پرریسک بود همون موقع میگفتن.احتمالا علت دیگه ای داره..وگدنه ازمایشگاه نیلو ب محض پرریسک بودن ازمایش ب بیمار اطلاع میدن نه اینکه دوباره ازمایش بدن

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
انشالله ممنون گل

عزیزم اصلا نگران نباشن.screen positiveدلیل بر مشکل داشتن نیس.اگر دوتا بچشون سالمه اینم سالمه.این احتمالش خیلی کمه من یک ب ۵ هم دیدم ک حتی بعد امینوسنتز هم بچشون مشکل نداشته.

جای نگرانی خاصی نداره.ولی خب پیگیر بشن.

خدا بهشون سلامتی بده

عزیزم اصلا نگران نباشن.screen positiveدلیل بر مشکل داشتن نیس.اگر دوتا بچشون سالمه اینم سالمه.این احت ...

ممنونم عزیز واقعا بهم دلگرمی دادین انشالله هرچی از خدا نیخواین بده بهتون🙏⚘

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
ممنونم عزیز واقعا بهم دلگرمی دادین انشالله هرچی از خدا نیخواین بده بهتون🙏⚘

نگران نباشید ولی پیگیری کنید.بالخره همش احتمالاته🌺خدابزرگه