2733
2734
عنوان

از مامانو بابام بدم اومد نمیخوام دیگه تو چشاشون نگاه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 43 پست

حالا هی نگید مگه چیه طبیعیه ! اکه انقدر طبیعیه همه وسط خیابون پشت دیوار مشغول شن چون طبیعیه کار پدر و مادر ایشون اشتباه بوده. در اون شکی نیست هیچ ادمیم خوشش نمیاد در جریان رابطه جنسی بقیه باشه اگه تاپیک‌ میزد صدای همسایه بغلی میاد همه میگفتن بگو بهشون الان شد طبیعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عنوان رو دیدم متن سخنرانی رو آماده کردم که الان میبینم حق داری،البته به مامنت هم بگو که در جریان شاه ...

واقعا کسایی رو که میگن طبیعی و چه اشکالی داره رو درک نمی کنم، پس فهم و شعور این وسط نقشش چیه؟

کار پدر و مادرت درست نبوده که تو اون شرایط اینجوری و تو خونه مهمان اون کارو کنن...

حداقل میزاشتن برن خونه، واقعا بعضیا خیلی عادی جلوه میدن...اگر اسی یه دختر بچه ۹ یا ۱۰ ساله بود بیشتر آسیب روحی میخورد...بر اساس تجربه میگم اینو

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
واقعا کسایی رو که میگن طبیعی و چه اشکالی داره رو درک نمی کنم، پس فهم و شعور این وسط نقشش چیه؟

احتمالا خودشون جلو بچه ها مراعات نمیکنن

واقعا مهم هست و تو آموزه های دینی سفارش شده حتی جلوی نوزاد هم نباید...

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
هرچیزی مکان و شرایط خاص خودش روداره

ذات انسان همینه عزیزدلم

به هر حال ادما همینن دوست دارن چیزای جدید تجربه کنن من نمیگم کار پدر و مادرت درست بوده اما این حجم از واکنش شما درست نیست

به هرحال این چیزا طبیعیه و ما همه حاصل این چیزایم

طبیعیه چیه دیگه ،کار پدر و مادرتون خیلی بد بوده ،اصلا درست نیست تو اتاقی که بچه ها هستن این کار  رو کردن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

والا خوشبحالشون من شوهرم جلو بچه ها استرس میگیره حتی اگهه خواب باشن میترسه مبادا بیداربشن بفهمن 

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
میدونی شنیدن این صداها چقدر برای بچه ها بد هست، اگرشرایط مناسب ندارن نمیمیرن که بزارن برا وقت مناسب، ...

بچه ک نیست بالغه

بچه ی زیر ۱۰ سال باشه میگفتن کارشون خیلی بده منم کارشونو تایید نمیکنم اما به هرحال اونا هم یه سری نیاز ها دارن و اون موقع حس کردن موقعیت مناسبیه