2733
2739
عنوان

فرزندم در اختیار خودم نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 30 پست

ببین من و خواهرام از وقتی بدنیا اومدیم پیش مامان و خواهرای بابام بودیم چون مادر و پدر هر دو شاغل بودن

هییییچ مشکلی هم نبود تازه انقد خودمون دوست داشتین شب ها هم اونجا می موندیم

خانواده همسر شما هم قطعا خانواده بدی نیستن که داری باهاشون زندگی می کنی پس فقط از خودت حساسیت الکی نشون میدی واونا رو نسبت ب خودت بدبین میکنی

البته که حساسیت شما فقط یه نگرانی مادرانه است😊💜

1400.9.12 ساعت 8 و 36 دقیقه شب... 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا آخه ناراحت میشی???دوسش دارن ...ازش مراقبت میکنن باهاش بازی میکنن و روابط اجتماعی و اعتماد بتنفسش رو تقویت میکنن تو هم استراحت میکنی و به کارهات میرسی....اینا کجاش بدن?????فک کن خواهر و مادر خودت ذوق بچت و دارن وبردنش واقعا چه اشکالی داره??کمی خودخواه نباش فقط ...نگران نباش آخرش بچه مادرش توییی...برای منم زیاد میرفت و میره ...اما بخودم از همه ی دنیا وابسته تره...سخت نگیر عزیزم... دوسش نداشتن خوب بود????

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
2731
2740
اون بچه اول وآخرش مال مادره نگران نباش بزار ببرن دردسرشو بکشن نگهش دارن تو استراحتتو بکن

من دوست ندارم بچم هوایی بشه

خونه مادرشوهرم نوه ام زیاد هست بالاخره بچه ها از لحاظ جنسی اینطور جاها آسیب می بینن

ببین من و خواهرام از وقتی بدنیا اومدیم پیش مامان و خواهرای بابام بودیم چون مادر و پدر هر دو شاغل بود ...

خونه مادرشوهرم نوه ام زیاد هست بالاخره بچه ها از لحاظ جنسی اینطور جاها آسیب می بینن

چقدر ذهنت مریضه... اسید میقولی؟ 😂

وقتی اومدن دنبالش و بردنش قطعا مهمه و حواسشون هم هست... 

همه هم بی شک مواظب بچه کوچولو ها هستن دیگه، مواظب اون نباشن مواظب بچه خودشون که هستن

1400.9.12 ساعت 8 و 36 دقیقه شب... 💔
2706