2737
2739
عنوان

دعا مقاتل خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
بله من هم الان یادم انداختی لعنتش کردم

با هم لعنتش کنیم الکی وقت و انرژی منم کشید 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
زوده اخه جایی نگفته کی به حاجتت میرسی انرژیتو مثبت کن الهی که خواستت با تصمیم خدا یکی بشه و بدون ت ...

قربونت ممنونم عزیز ان شالله شما هم همیشه سالم و دل شاد باشین 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2738
دعا مقاتل چیه میشه به منم بگی؟

سرچ کن

دعای مقاتل بن سلیمانه 

باید ۱۰۰بار پشت سرهم بخوتیش

کسیکه این دعاروگفته (یعنی مقاتل) میگه اگه به حاجتتون نرسید منو لعنت کنید و حتما میرسید و..

چرا میخوای لعنت کنی😭🤦🏻‍♀️

خودش گفته اگه حاجت نگرفتین مقاتل رو لعنت کنین 

منم خوندم با معنی و گریه زیاد رو به قبله منم حاجت نگرفتم ولی نفرین نکردم و از دعاش خیلی خوشم اومد. ...

اره معنیش که واقعا عالیه اما برای یکیار خوندن نهایتا پنج بار خوندن نه دوتا صدبار بخونی اخرم هیچ

سرچ کن دعای مقاتل بن سلیمانه  باید ۱۰۰بار پشت سرهم بخوتیش کسیکه این دعاروگفته (یعنی مقاتل) م ...

چه جالب!

شمام تاحالا امتحان کردین؟ حاجت گرفتین؟

فدای تويی که اگر تو همه دنیاواست جا نباشه!تو قلب من، اندازه تموم دنیاواست جا هست :..♥️♥️
2706