2733
2734
عنوان

مامانای با تجربه دارم بچمو فردا از شیر میگیرم بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 80 پست
دکتر میگه شیری ک تو سینه ات مونده رو نده ضرر داره احساس میکنم اینطوری زجر میکشه بدتر راستی ب بیدار ش ...

وقتی عمیق تو خوابه .نه من از خیلیا شندیم که شبه سوم دادن.من دخترم شبه اول که بیدار شد با هام قهر کرد باور کن اشکم درومد بهش یکم بستنی دادم و دوسه ساعت سرپام بود ..بعد تا چن شب فقط بهش خوراکی دادم‌.الان شبا بیدار میشه فقط میبرم دسشویی و اب بهش میدم.اخه میگن نباید به نصف شب غذا خوردنم عادت کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول روزها شیر کمتر بهش بده.بعد تایم ندادن شیر رو تو روز حداقل کن.همش سرگرمش کن بهونه نگیره.

بعدش تایم شب رو.

منم همین کارو کردم وچسب زخم زدم بهش گفتم زخم شده فعلن.و بعدش ی هفته با خانواده رفتیم مشهد دیگه از سرش افتاد.ی جوری حواسشو پرت کن 

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
2731
اصلاااااا اینمدلی نیست کافیه منو نشسته ببینه حمله کنه ندمم خیلی عصبانی میشه

دقیقا دختر منم اینجوری بود همون یه دفه بگیر من شب اخر تا صب بهش دادم صبم خورد بعد بردمش بیرون واوردمشبا ماژیک قرمزش کردم اومدیم خونه گفت همی میخام گفتم اوف شدع قطره م گرفتم گفتم تلخش کنم دیگه قرمزی ودید اصلا دیگه سمتش نیومد گریه کرد تو بغلم خوابید سه شب سختش بود بیدار میشد اب یا اب میوه میدادم تموم شد فقط دلت نسوزه بذاری دهنش 

هرچند واقعا سخته باورکن منو شوهرم براش کباب شدیم

چسبا هستن سرم وصل میکنن دور دست میزنن از همونا بگیر باقیچی ببر بزن رو نوک سینه ات  میگه شیر بده ...

صبحا زود بیدار میشن اونوقتتتتت

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
دقیقا دختر منم اینجوری بود همون یه دفه بگیر من شب اخر تا صب بهش دادم صبم خورد بعد بردمش بیرون واوردم ...

دقیقا نقشه ی منم همینهههه🤣🤣🤣

حتما بستنی و بهش بده اخه شنیدم دلشون عطش داره بچه من ۲۱ماهشه.انشالله که این مرحله سختم به راحتی بگزر ...

بستنیم براش خریدم اتفاقا پاستیل و بیسکوییت و پفیلا و بادام و گردو شیرمحلی هم گرفتم ک شیر موزش کنم اینا رو دوست داره ردز و شب اول بگذرهههههه فقط فرداش راحت تره