2733
2739
عنوان

کسی هس شوهرش مثل نامزد من باشه؟!😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 65 پست
منم مث خودتم....7 سال زندگی مشترک ، فقط یه بار کاروانی بردم مشهد... راست میگی....خیلی کسل کننده هست ...

واسه من موقع بیکاری فیلم میبینه فقط وقتیم میگی یه تعریفی چیزی کن میگه باز گیر نده چی بگم 😐

لبخند های واگیردار😌💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر هرکار میگی میکنه ...خودت غذا درست کن  بگو بریم پارک بریم گردش.. شوهر منم زیر ۳۰ بود خیلی پرانرژی بود البته با دوستاش..بعد3۰ نم نم دیگه بی حوصله داره میشه مثل قبل نیست..شاید شوهر توام تاثیرات سنش هست..

حس میکنم به خاطر تفاوت سنیه.. 

به هرحال هیچکس بی عیب نیست

عیب همسر شمام اینه 

بپذیرش. 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2728
اره خودمم میگم خیلی ادم شوخ طبع و شادیه فک نمیکردم اینجوری شه

عزیزم من داییم با زنش ۱۲سال فاصله سنی دارن

اونم عین نامزد شما بود با دوستاش خوش میگذروند و مسافرت میرفت یعنی بودن با دوستاشو ترجیح میداد تا با زنش باشه

کپ نامزد شما بود تا اینکه مامانم بهش گفت چرا اینکاراو میکنی و آره چرا به زنت توجه نمیکنی عین سنگی !

تا خود داییم گفت خیلی سنش کمه کوچیکه نمیتونم باهاش تعامل برقرارکنم و طرز فکراشون بهم نمیخورد

میگفت من دوست دارم ی زن هم سن خودم داشته باشم !

همین الانشم یه پسر داره هفت سالشه ولی رابطشون عین همون دوران مونده

این کاربری متعلق به دو نفر 🍃🍃 
دلیل اینکارشو بپرسید با لحن ملایم صحبت کنید نگید فلانی خوشبخته و اون بهتر ماس.  شاید بخاطر فشا ...

ارومم میپرسم هیچی من روزاییم که کار نداره میگم بریم بیرون میگه نه 

مثلا الکی بهانه میکنه میگه لباسام خوب نیس باید وایسی لباس خوب بخرم بریم بیرون عکس بگیریم در حالی که دروغ میگه خستم کرده همش بهانه

لبخند های واگیردار😌💛
چطوری با دوستاش داره پس🥲

دوستاش هم سن شن.. البته تفاوت سنیه زیادی ندارید ها من خودم همین حدود اختلاف سن رو می‌پسندم.. منظورم روحیه ست.. هیچ راه حلی نیس جز اینکه خودت مستقیم باهاش حرف بزنی بگی که سن و سال جوونی هستی تو و بروز باشه برات ❣️

ول کن بابا سخت نگیر    مردا همشون همینطورین تو هم به خودت برس زندگی کن لباس بخر خونتو خوشگل کن موهاتو رنگ کن ولشون کن زیاد به شوهرت فکر نکن و خودتا بخاطرش پژمرده نکن زندگیه خودتا بکن اونم کم کم باهات پایه میشه کم غر بزن 

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   
2740
از الان‌خسته شدی... خدایی ب زندگی پدر مادرم نگا میکنم‌اینجوری باشه ک تا الان باید طلاق گرفته بودن😑چ ...

ای خواهر نسل اونا با ما فرق داره داره جونیم میسوزه 

هزار بار گفتم 

صب میگم بریم عکس بگیریم اولش میگه باشه بعد میگم حالا تا لباس بخرم بعدا بریم اصرارم کنم دعوا بحث میشه 

لبخند های واگیردار😌💛