2733
2739
عنوان

همسرم بعد از ۱۱ سال زندگی کتکم زد چه عکس العملی نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5736 بازدید | 95 پست
به هر حال شما زندگی مستقل داری و‌حرف همسرت باید اولویت باشه  یا که راضیش کنی و بدونه که سر نمیک ...

خواست خودش باید اولویت باشه،نه حرف امسرش. 

دامادشون قبل از ازدواج این خانم، دامادشون بوده.ایشونم جلوش روسری نمیزده.چرا باید بعد ازدواج بزنه؟ درخواست شوهرشه که غلطه.چون باید همسرشو هرطور واقعا هست بخواد،نه که مجبورش کنه به میل اون تغییر کنه 

الانم بعد ۱۱ سال دیده به میل اون رفتار نکرده،زیر باد کتک گرفتش

خواست خودش باید اولویت باشه،نه حرف امسرش.  دامادشون قبل از ازدواج این خانم، دامادشون بوده.ایشو ...

میخوام دادخواست طلاق بدم چیکار باید کنم هرکاری میکنم نمیتونم با خودم کنار بیام ببخشمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام دادخواست طلاق بدم چیکار باید کنم هرکاری میکنم نمیتونم با خودم کنار بیام ببخشمش

اگر از کتکه خیلی نگذشته میتونی شکایت کنی ازش

زندگیتو بسنج بعد اینکارو بکن

من خودم حتی یکبار هم برام غیرقابل قبوله.اونم واسه همچین مساله ای.

ولی بعضیا با شکایت کردن،میترسه مرده و دیگه دست از پا خطا نمیکنه.نمونش شوهر یکی از اشناهای من. به باد کتک میگرفت دختره رو.تا اینکه دختره رفت ازش شکایت کرد و بعد چند سال زندگیشون درست شد.

ولی بعضیا هم از همون نقطه ،دیگه زندگیشون مثل قبل نمیشه.نمونه‌ش یه بنده خدایی که در حد مرگ از شوهرش هر روز کتک میخورد،یه بار که شکایت کرد، مرده تا ۳۰ سال بعد تو دعواها اینو میگفت که تو زنی؟ تو رفتی از من شکایت کردی. هرچند که بنظر من اشتباه بزرگ زنه این بود که اصلا موند تو چنین زندگی‌ای.باید بعد همون شکایت جدا میشد.

میخوام بگم اول زندگیتو بسنج و اینکه بدون که قاطعیت تو،از اون شکایته مهمتره‌. با قاطعیت باش برخورد کن که بدونه تحت هر شرایطی نمیمونی توی زندگیت.تا وقتی میمونی که احترامت حفظ بشه

2731
بعد از شکایت حکم طلاق میدن؟

فعلا برای طلاق زوده. ولی ساده نگذر که روش باز شده و ممکنه بعدا هم تکرار کنه. برو اول پزشکی قانونی

اگه میدونی میخوای طلاق بگیری برو مهریه رو بذار اجرا