2737
2734
عنوان

سال 1401

| مشاهده متن کامل بحث + 9090 بازدید | 66 پست

از خدا میخام سال 1401 به جمع اموات اضافه بشم 

از زندگی سیرم

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه چکار کنیم اوضاع جوری شد که مجبور شدیم برای خرید ماشین قرض بگیریم چون روزانه قیمتش داره میره بال ...

منم میخواستم گوهی نامه بگیرم ولی فعلا نمیتونم بتونم به سلامتی بچمو به دنیا بیارم و بغلش کنم برام دعا کنین😊

امیدم به خداهست همیشه
2731

من دوست دارم تا چند وقت دیگه خونه مونو عوض کنیم بریم ویلایی بخدا روانی شدم تو آپارتمان.  خسته شدم از ادمهای بیشعور که شعور اپارتمان نشینی ندارن بعد میان اپارتمان میشینن. اخه احمق تو که رفتارت عین گاو و گوسفنده واسه چی میای اپارتمان برو تو جنگل و دشت و بیابون زندگی کن . وقتی میبینی همسایه ات رعایت میکنه یه کم از عقلت استفاده کن عقل میدونی چیه؟ نه والا امثال شما احتمالا عقل ندارن با اینکه میدونن فرهنگ ندارن میان اپارتمان میشینن اخه گوساله تو رو چه به اپارتمان نشینی خواهشا دعا کنین راحت بشیم

از خدا میخام سال 1401 به جمع اموات اضافه بشم  از زندگی سیرم

عزیزم این دعا رو هیچ وقت نه در حق خودت نه در حق کسی نکن

تو مسئولی در قبال این زندگی و نعمت هایی که داری نمی دونم مشکلت چیه ولی دعا می کنم تو سال 1401 حل بشه . شما هم قدر همین الان ت رو بدون

من دوست دارم تا چند وقت دیگه خونه مونو عوض کنیم بریم ویلایی بخدا روانی شدم تو آپارتمان.  خسته ش ...

همینهارو روی یه برگه آچار تایپ کن بزن تو سالن جواب میده😁

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
1401 درسم تموم میشه و میخوام واسه ارشد بخونم و نقاشی دیجیتال رو شروع کنم آگاهیمو نسبت به همه ی مسائل ...

عزیزمم   از همه بیشتر از این قسمت بالا بردن آگاهی خوشم اومد 

منم خودم واقعا در تلاشم برای همین موضوع و واقعا خیلیی تاثیر داره تو زندگی 

امیدوارم موفق باشی در زمینه درس ت و نقاشی دیجیتال

2738

ارزو دارم شادی و آرامش به مردم کشورم برگرده این بزرگترین آرزوی منه و همه در کنار هم باشن با هر تفکری نه در مقابل هم🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دیگه چکار کنیم اوضاع جوری شد که مجبور شدیم برای خرید ماشین قرض بگیریم چون روزانه قیمتش داره میره بال ...

آره عزیزم کار خوبی کردید واسه سرمایه گذاری خوبه 

امیدوارم به خوبی از ماشینتون استفاده کنید  

عزیزمم     از همه بیشتر از این قسمت بالا بردن آگاهی خوشم اومد  منم خودم واقعا در تلا ...

مرسییییی خیلی ممنون❤❤ شما هم همینطور❤

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
ارزو دارم شادی و آرامش به مردم کشورم برگرده این بزرگترین آرزوی منه و همه در کنار هم باشن با هر تفکری ...

بهترین آرزو از نظر من    

سلامتی برگرده به دنیا از این ویروس خلاص بشیم همه در سلامت کنار هم زندگی کنن

همینهارو روی یه برگه آچار تایپ کن بزن تو سالن جواب میده😁

من با خانمه دعوا کردم . احمق معلوم نیست از کجا اومده بهش گفتم تو شهر ما اپارتمان نشینی یعنی آرامش. نمیدونم شما از کجا اومدین قانون شهر شما رو نمیدونم 

بهترین آرزو از نظر من     سلامتی برگرده به دنیا از این ویروس خلاص بشیم همه در سلامت کنا ...

آمین 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من دوست دارم تا چند وقت دیگه خونه مونو عوض کنیم بریم ویلایی بخدا روانی شدم تو آپارتمان.  خسته ش ...

عزیزمم    

آره همسایه بد واقعا داستانیه برای خودش 

امیدوارم یک خونه خوشگل که پسند ت باشه بخرید و راحت و با آرامش زندگی کنید

2706