2733
2739
عنوان

تب بچه ۲۲ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 40 پست
شوهرم نیستش بعدشم ببرمش اونبار بچم تب کرده بود تبش نمیومد پایین گفت شیافت بزن بهش  نیومد بیا بس ...

بابا باقاطر که نمی خوای بری ، سریع لباس بپوش برو بیمارستان اگه شهرید ببر کلینیک شبانه روزی کودکان دارو بده

تجربه دارم که میگم یه سرم هم بزن به حال بیاد طفلی  

کادویی جهیزیه گلدان و شمعدان ابگز  ظروف سرامیک و دکوری. انواع مدل مجسمه پلی استر  فروش کلی و جزئی  قیمت کف،   آدرس مصلی ‏سرخس۲ -ولایت۱۲نبش شهید محمدی۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين فك كنم عفونت داره بدنش كه با شياف پايين نمياد، دختر منم دو هفته پيش درگير شد هر چي تب بر زديم پايين نميومد ، آخرش رفتيم اورژانس بيمارستان براش سرم انتي بيوتيك زدن ، شكر خدا خوب شد، شما هم بايد انتي بيوتيك استفاده كنيد

دعای نو برا تب خوبه

نو؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2731
اگه پاش سرده جوراب بپوشونه و سرش گرم هست حوله خیس برار و زیر گلوش و صورت بچه رو آب نزن که دمای گرم س ...

عزیزم ی حوله خیس گذاشتم رو پیشونیش

شیافتو ساعت یک نیم زدم براش کودکان۱۲۵

پاشم حنا زدم باسرکه

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
ببين فك كنم عفونت داره بدنش كه با شياف پايين نمياد، دختر منم دو هفته پيش درگير شد هر چي تب بر زديم پ ...

فردا افتاب درامد میبرمش متخصص فقط امشب صبح بشه داغونم داغونم دوروز پیش بچه کوچیکم تب کرد دیروز خوب شد امروز بزرگه ازصبحه تب داره وای خدا خودت کمکم کن🥺

نور ببخشید

باشه قربونت الان میخونم

2740
باشه قربونت الان میخونم

ان شا الله که به زودی خوب شه، من از تب بیذارم پسرم دوبار بخاطرش تشنج کرده داداشم سه بار، دیوونه میشم، یکی بگه بچم تب داره هول میکنم بجاش، برا پسر منم دعا کن دارو میدم از اون موقع بهش این ماه دکترش گفته داروهاشو قطع میکنم خیلی میترسم بعد قطع کردنش خدایی نکرده بازم اونطوری بشه دیوونه میشم

ان شا الله که به زودی خوب شه، من از تب بیذارم پسرم دوبار بخاطرش تشنج کرده داداشم سه بار، دیوونه میشم ...

منم ازتب بیزارم بچهام تب ک کنن تاصبح ی دقیقه غفلت نمیکنم

میترسم خیلی میترسم ازتب خیلیم استرسیم ازبس استرسیم  حالت تهوع دارم یعنی اوضام خیلی بدمیشه وقتی تب میکنن .

انشالله خدا پسرتو شفا بده خدا براهیچ بچه ای نخواد همچین شرایطی رو😭