2733
2734

حتی من راجت بودم و ازاد .میگفتن شوهری میکنی که محدودت میکنه و نمیزاره تکون بخوری . اما برعکسه . راحتم و ازاد :( 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

در وصف خانوادت

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ربطی نداره اینکه ما یه سری آدم مشابه رو به زندگیممون وارد میکنیم، از نظر یونگ نشون دهنده ی سایه های ...

من پدرم ازدواج مجدد کرد وقتی بچه بودم همش میترسم شوهرمم نکنه متعهد نباشه 

با خودت سرچیزای بیخود نجنگ تو با خودت یه تیم قوی هستی
من پدرم ازدواج مجدد کرد وقتی بچه بودم همش میترسم شوهرمم نکنه متعهد نباشه 

اینهارو میتونی حل کنی

کتاب نیمه تاریک وجود و راز سایه کلی تمرین داره واسه حل کردنش

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2738
خداروشکر

🤦🏻‍♀️😐😂دختر کاش برعکس میشد🤦🏻‍♀️😐😂اخلاقش تنده همسرم این یه جورایی سخته، شما هم بیشتر از هرچیزی به اخلاقش دقت کن تو انتخاب همسر، قیافه مهم نیس همیشه یکی بهتر از هر آدمی هس، مهم اخلاقه مهم اینه که تو سختیا کنارت باشه اذیتت نکنه قدرتو بدونه از جون و دل مایه بذاره واست

🤦🏻‍♀️😐😂دختر کاش برعکس میشد🤦🏻‍♀️😐😂اخلاقش تنده همسرم این یه جورایی سخته، شما هم بیشتر از هرچیز ...

چشم حتما فعلا که خواستگارجدید نیومده🤣😂

با خودت سرچیزای بیخود نجنگ تو با خودت یه تیم قوی هستی