2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عضلات بدنش قفل میکنه بعد که به خودش میاد تا چن روز بدن درد داره😭😭

منم 3 شبه عضلات دور قلبم گرفته اولش نفس کسیدن سخت بود خیلی شدید گرفت این بار 

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
ببین هر دارویی به آدم نمیسازه ، من قبلا  کلومیپیرامین ، تریمیپرامین میخوردم ولی انگار آدامس میخ ...

ببین الان داروهای جدیدش فردا میشه ده روز که میخوره

۱۴ روز که شد اثر نکرد دوباره ببریم پیش دکتر خودش؟

بابام هی میگه جیگرم آتیش گرفت 

دردهاشو‌کامل به ما نمیچه چون میگه میبرید دکتر اذیت میشم

شماهم چنین حالتایی داشتین؟

2731
ببین الان داروهای جدیدش فردا میشه ده روز که میخوره ۱۴ روز که شد اثر نکرد دوباره ببریم پیش دکتر خودش ...

عزیزم یه چیزی بهت میگم از طرف من به بابات بگو ، حمله وحشت نه میکشه نه دیوونه میکنه ، هیچ خطری نداره ، اول بیمار باید اینو درک کنه ، من وقتی به این باور رسیدم واقعا ترسم از پنیک از بین رفت ، بیمار تو لحظه حمله فک میکنه ممکنه سکته کنه یا دیوونه بشه یا مثلا کنترلش از دست بده اما اینا فقط ترسه . دارو ها هم نهایت تا ۲۸ روز اثر میکنه اصلا نگران نباش ، پنیک یه چیز شناخته شده و قابل درمانه .

من و انکارِ شراب ؛ این چه حکایت باشد ؟ غالبا این قدرم عقل و درایت باشد 😊❤🤞
عزیزم یه چیزی بهت میگم از طرف من به بابات بگو ، حمله وحشت نه میکشه نه دیوونه میکنه ، هیچ خطری نداره ...

به خدادفسم صدها بار گفتیم

اصلاااا توجه نمیگنه

سنش بالاست 

خیلی داره اذیت میشه

عزیزم یه چیزی بهت میگم از طرف من به بابات بگو ، حمله وحشت نه میکشه نه دیوونه میکنه ، هیچ خطری نداره ...

درمورد ارتی ام اس اطلاعاتی نداری دوستم؟

پدرم از دارو‌گریزون

به خدادفسم صدها بار گفتیم اصلاااا توجه نمیگنه سنش بالاست  خیلی داره اذیت میشه

میفهمم . من چون خودم روانشناسی میخونم خیلی راحت با پنیک کنار اومدم حتی خودم تشخیصش دادم . ببین تو اون لحظه واقعا حس میکنی داری میمیری ، خیلی حال بدیه ولی من تو همون حالم به خودم میگم این یه حمله ست دختر و اتفاقی نمیفته .

2740
درمورد ارتی ام اس اطلاعاتی نداری دوستم؟ پدرم از دارو‌گریزون

عزیزم تا جایی که من میدونم بهترین درمان پنیک دارو درمانی و روان درمانیه ، با توجه به سن و سال پدرت فک نکنم روان درمانی بتونه کمک کنه بهش پس میمونه دارو که صد البته عالی عمل میکنه و تقریبا کل علایم از بین میره فقط باید صبور باشه و یه مدت با عوارض اولیه دارو کنار بیاد

تو میگی خفیفه که ، پنیک خفیف نداره ، شدید ترین تجربه ترسه

مگه میشه نداشته باشه🤔؟هر بیماری  شدت و ضعف داره دیگه... 

اینم که شما تجربه ش کردی اینجوری و این حالت بوده و شدت ش بیشتر ...

برا من به این شدت نبوده ولی ترس بوده ، نفس نفس زدن و استرس شدید و عرق کردن و تپش قلب و یکم ضعف و ... 

مگه میشه نداشته باشه🤔؟هر بیماری  شدت و ضعف داره دیگه...  اینم که شما تجربه ش کردی ...

پس اون پنیک اتک نبوده انگزایتی اتک بوده دکترت درست تشخیص نداده ، پنیک حمله ایه که فک میکنی داری میمیری یا دیوونه میشی و ممکنه به دیگران آسیب بزنی نه صرفا یه ترس مختصر

پس اون پنیک اتک نبوده انگزایتی اتک بوده دکترت درست تشخیص نداده ، پنیک حمله ایه که فک میکنی داری میمی ...

نمیدونم گفتم چیع پنیکه اونم گفت آره ... ولی دکتر خیلی خوبیِ 

شاید چون تخصصی بوده دیگه نگفته و گفته همینه نمیدونم...

2706