2737
2739
عنوان

پیام بدم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 105 پست
جداشدین عزیزم؟چراواقعا اینجور میشن اخه.بعد من ادمی بودم اصلا از کسی خوشم نیومد

اره دیگه رابطه یک ساله تو یه روز تموم شد و رفت

چون آدمای تنوع طلبی هستن میرن سراغ بقیه

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگه رابطه یک ساله تو یه روز تموم شد و رفت چون آدمای تنوع طلبی هستن میرن سراغ بقیه

خیلی سختههه.ازاین حرصم میادکه ظاهرواخلاقمو خوشش اومده بود وهواموداشت ولی یهو.میگم پیامای چندروزخودم باعثش شد

اخه جای من نیستی واقعا برام عجیبه.میدونی رو دوسه تا حرف حساس بودومن این چن روز اینکارارو کردم بنظرت ...

بله خب جای شما نیستم..من اگه این آقا تنها مرد روی کره ی زمینم بود که ازش خوشم اومده بعد از بلاک پیگیری نمیکردم

خب این عقیده منه..بهرحال زبون داشته آقا نه؟میتونسته بگه فلانی جان اینکارو انجام نده من خوشم نمیاد نه اینکه بلاک کنه

میتونی بهش پیام بدی ولی انتظار هر برخوردی رو داشته باش

2728
بله خب جای شما نیستم..من اگه این آقا تنها مرد روی کره ی زمینم بود که ازش خوشم اومده بعد از بلاک پیگی ...

واقعاهم اینجوربود تاالان چون من ادمی نبودم ازهرکسی خوشم بیادوتاالان فقط ایشون بود چون اخلاقشونو ازقبل میدونستم و میشناختم.این مدتم عالی بودن باهام ولی تواین چندروز خودم پرسیدم رل زدی یانه؟و رفتاری ک بدش اومدو انجام دادم

من خوندم شما چیکار کردی..با عرض معذرت کارت واقعا چیپ بوده..آشنایی برای شناخته..اونم زمان یک ماه آدم وابستگی نداره به راحتی کنار میذاره بنابراین ایشون از رفتار شما خوشش نیومده و نخواسته ادامه بده احتمالا شما هم اینقدر پیگیر شدی و رفتی رو اعصابش که بلاک شدی

حالا اگه اینقدر برات مهمه آقا میتونی بهش پیام بدی و از دلش دربیاری ولی انتظار هر برخوردی رو داشته باش

واقعاهم اینجوربود تاالان چون من ادمی نبودم ازهرکسی خوشم بیادوتاالان فقط ایشون بود چون اخلاقشونو ازقب ...

عزیزم من بحثم غرور نیست اصلا 

من میگم آدمی که بدون توضیح بلاک میکنه و من یه ماهه میشناسمش دنبالش نمیرم

البته این پیام رو من قبل اینکه بخونم شما چیکار کردی نوشتم

شما خودتم میدونی دلیلش چی بوده که بلاک شدی

حالا من میتونم ازت بپرسم اگه اینقدررر ازش خوشت اومده بود

چرا خواستش که نامعقولم نبوده رو بهش توجه نکردی که اینطوری شد؟

2740
من خوندم شما چیکار کردی..با عرض معذرت کارت واقعا چیپ بوده..آشنایی برای شناخته..اونم زمان یک ماه آدم ...

اگ بخوام پیام بدم امروز پیام بدم یابزارم فرداپس فرداپیام بدم؟

عزیزم من بحثم غرور نیست اصلا  من میگم آدمی که بدون توضیح بلاک میکنه و من یه ماهه میشناسمش دنبا ...

چون دیدم جواب نمیده وقتی بحث اینجورمیشد فوری جواب میداد مثلا ایموجی عصبی میداد ک بدم اومده ازاین حرف.حالا نمیدوونم چجورازدلش دربیارم و بهش بگم

عزیزم من بحثم غرور نیست اصلا  من میگم آدمی که بدون توضیح بلاک میکنه و من یه ماهه میشناسمش دنبا ...

ی ماه باهاش صحبت میکنم از قبل میشناختمش ولی صحبتی نداشتم درواقع دورادور حدود دوساله

اگه تصمیمت جدیه امروز فرداش تفاوتی نمیکنه

براش توضیح بده نمیخواستی ناراحتش کنی و دلت میخواد با هم ادامه بدین

بنظرم بهش نگی از لج اون استوری رو گذاشتی بهتره شاید فکر کنه رفتارت پخته نیست

آقا چند سالشه؟

اگه تصمیمت جدیه امروز فرداش تفاوتی نمیکنه براش توضیح بده نمیخواستی ناراحتش کنی و دلت میخواد با هم ا ...

بهش بگم چرا گزاشتم.میترسم اگ بهش بگم دلم میخادادامه بدم فک کنه من براهرپسری اینجورم هرچندخودشم بهم گفته بود میدونم دختر خیلی خوبی هستی وازرفتارت مشخصه.۳۲سالشع

بهش بگم چرا گزاشتم.میترسم اگ بهش بگم دلم میخادادامه بدم فک کنه من براهرپسری اینجورم هرچندخودشم بهم گ ...

عزیزم نگی هم مشخصه دلت میخواد ادامه بدی..ببین چون ارتباط کوتاه مدت داشتید ممکنه هر فکری بکنه متاسفانه... اون دیگه

بر میگرده به طرز فکرش

مخصوصا با توجه به اون جمله واقعا دلت برام تنگ شده...

بهرحال شما سرش شناخت داری...میتونی فقط ازش توضیح بخوای بابت بلاک و کاری که خودت انجام دادی رو توحیه کنی براش..اصلا نگی میخوای ادامه بدی ببینی بعد این حرفا اون چه تصمیمی میگیره...ولی هر پیامی دادی اگه برنگشت دیگه ادامه نده

عزیزم نگی هم مشخصه دلت میخواد ادامه بدی..ببین چون ارتباط کوتاه مدت داشتید ممکنه هر فکری بکنه متاسفان ...

اخه میدونی خودشم قبلا اینجور گفته بود ک اره منم دلم برات تنگ شده.فقط موندم بگم چرااستوری رو گزاشتم.بعدبنظرت احتمالش هست باکسی دیگ اوکی شده باشه؟؟

2706