2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم دقیق نمیدونم والله همش بهونه های الکی

ببین اگه بهونه میاره همون جدا شدن بهتره.خودش غیر مستقیم میگه بهت.و اینکه شما فک کن یه سال با این آقا دوست بودید نامزد هم نکردین اینجوری راحته .یه سال که چیزی نیس

2728

نمیدونم چندسالته وتوی چندسالگی درک وقبول میکنی با واقعیتها و با حکمت خدا کنار بیای. من الان ۳۲ سالمه خودمو جای شما میزارم وبه خودم میگم اونکه منو نمیخواد بدرک که نخواد وحتما خدا حکمتی داره که این اتفاق افتاده. خدا بهترینها رو برا بندش میخواد فقط کافیه بش توکل کنی. 

البته اینها درصورتیه که از خودت مطمئن باشی که آدم درستی هستی. 

ان شاالله هرچی خیرو صلاحته پیش بیاد.نگران نباش توکل برخدا

2738
نمیدونم چندسالته وتوی چندسالگی درک وقبول میکنی با واقعیتها و با حکمت خدا کنار بیای. من الان ۳۲ سالمه ...

ممنون از دل گرمیتون

از بابت خودم صددرصد مطمنم،چون واقعا زندگیمو میخاستم و تلاش کردم ولی باز قبول کنید که واقعا سخته اونم واسه آدمی با حالتهای روحی و روانی من

خب دادگاه چطور قبول کرد همسرت نیومد مشاوره؟؟ توافقی بودین؟ چند وقت طول کشید؟

دوست من همسرش تو عقد بهش خیانت کرد 

جدا شد

الانم چندی گذشته خیلی دعا کرد و توکل

خداروشکر ازدواج کرد و الان بچش بزرگ شده

اگه واقعا ادم بدیه و اذیت میکنه حتما جداشو و گرنه برا ساختن زندگیت تلاش کن

دوست من همسرم تو عقد بهش خیانت کرد  جدا شد الانم چندی گذشته خیلی دعا کرد و توکل خداروشکر ازد ...

تلاشمو کردم واسه درست کردن ولی اون نمیخاد

آخه دلیل عاقلانه ای هم نداره بخدا

2706