2733
2734
عنوان

کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 30 پست

برا معده درد چی بخورم ازبس دردم ازپریشب زیاد بود فقط قرص حوردم الان معده ام جدا دردش گرفته😭😭😭

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
ممنون گلم خداکنه الان آمپول خشک کن دارم پیتونم بزنم براعفونت دندان بنطرتون جواب میده ازبس مسن خوردم ...

اره جواب میده ،ببین من خودم از ترکیب گلاب و سرکه طبیعی و نمک دریا استفاده میکنم عاااااللللی جواب میده برای عفونت مث آب رو آتیش میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزیترومایسین داروی قوی هست  هر ۱۲ ساعت  یکی

😙😙😙ممنون آزیتروماسین چند است ۵۰۰ به بالا داره میخوام قوی ترینشوبخورم دیگه طاقت درد ندارم .راستی مترونیدازول تحثیر داره کنارش بخورم یان 

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
اره جواب میده ،ببین من خودم از ترکیب گلاب و سرکه طبیعی و نمک دریا استفاده میکنم عاااااللللی جواب مید ...

فدات مرسی راهنماهیم میکنید اوف هیچ کدومشو ندارم مگه بگم بخره اب نمک هم غرغرکنم خوبه 

2728

آنتی بیوتیک مخصوص دندان آموکسی سیلین ۶ ساعتی و مترونیدازول ۸ ساعتی یک دونه...

مسکن بخور دردت آروم بشه عزیزم

ناپروکسن یا استامینوفن کدئین بخور دردت آروم بشه...

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
فدات مرسی راهنماهیم میکنید اوف هیچ کدومشو ندارم مگه بگم بخره اب نمک هم غرغرکنم خوبه 

آب نمکم خوبه ،زنجفیل هم خوبه پودرشو استفاده کنید ولی شاید معدتو اذیت کنه،ولی اون ترکیب برامن معجزه کرده،من حتی عسل هم استفاده میکنم برای رفع عفونت 

😙😙😙ممنون آزیتروماسین چند است ۵۰۰ به بالا داره میخوام قوی ترینشوبخورم دیگه طاقت درد ندارم .راستی م ...

آزیترو واسه عفونت ریه هستش.

برایه دندون خیلی جواب نمیده

دندونت آبسه نداره که بخوای آنتی بیوتیک قوی بخوری...

چون عصب دندونت دست کاری شده درد شدید داری،حالا آموکسی سیلین و مترونیدازول بخور اگر عفونت احتمالی باشه برطرف میشه

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
آنتی بیوتیک مخصوص دندان آموکسی سیلین ۶ ساعتی و مترونیدازول ۸ ساعتی یک دونه... مسکن بخور دردت آروم ب ...

ممنون عزیزم الان اگه مترونیدازولم همون هر۸ ساعت بخورم میشه اخه اصلا حس ندارم پاشم ازجام بخدا بعد ایبو بزفن هم خوبه برادردش چون همسرم ایبو برفن گفته بخرن برام 

2740
آزیترو واسه عفونت ریه هستش. برایه دندون خیلی جواب نمیده دندونت آبسه نداره که بخوای آنتی بیوتیک قوی ...

ممنون گلکم معلومه سردرمیاری حتما میخورم 

آب نمکم خوبه ،زنجفیل هم خوبه پودرشو استفاده کنید ولی شاید معدتو اذیت کنه،ولی اون ترکیب برامن معجزه ک ...

زنجفیل چطوری استفاده کنم ؟

ممنون عزیزم الان اگه مترونیدازولم همون هر۸ ساعت بخورم میشه اخه اصلا حس ندارم پاشم ازجام بخدا بعد ایب ...

آره عزیزم بروفن خوبه واسه درد ولی مترونیدازول به تنهایی اثر چندانی نداره ،حتما باید با آموکسی سیلین مصرف بشه

ممنون گلکم معلومه سردرمیاری حتما میخورم 

انشالله بهتر باشی

زنجبیل خیلی گرمه 

فعلا گرمی نخور عزیزم امکان داره دردت بیشتر بشه.

اگر گل ختمی داری حتما آب بزن و بخور 

راستی کمی نشاسته بذار کف دستت یه کم نمک بریز روش دو سه تا قطره آب هم بریز مثه خمیر که شد بذار کنار دندونت.دردو میکشه و آروم میشی

آره عزیزم بروفن خوبه واسه درد ولی مترونیدازول به تنهایی اثر چندانی نداره ،حتما باید با آموکسی سیلین ...

ممنون گلم برا امضاء ات هم صلوات فرستادم 

2706