2737
2734
وای منم از گشنگی دلم ضعف میره ولی هیچی دلم برنمیداره، بعضی وقتا از گشنگی حالت تهوع شدید میگیرم چیزی ...

من گرسنه میموندم تهوع و استفراغ داشتم.سعی کن حتما سروقت غذا بخوری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ارع اگه به زور چهار پنج بار توی روز وعده های کوچولو غذا بخورم حالم نسبتا خوبه

چهار پنج بار؟؟؟ خیلی خوبی تو. من نیم ساعت یبارسر یخچالم. شاید در روز بالای 15بار ضعف میکنم. باورت میشه از بس غذا خوردم از خوردن متنفرم دیگه. همیشه اجیل و میوه کنارمه. دیگه دلمو زدن

2740
چهار پنج بار؟؟؟ خیلی خوبی تو. من نیم ساعت یبارسر یخچالم. شاید در روز بالای 15بار ضعف میکنم. باورت می ...

چهار پنج بارفقط  غذا

چهار پنج بار میوه و چهار پنج بار آجیل و... اینا هم هست که روی هم خیلی میشه😂

من اخرای هفته 36 هستم گلم. ببین تو بارداری شاخم دراوردی طبیعیه. منتظر هرررررواکنشی از بدنت باش. من تا به امروز یه روز نرمال رو نگذروندم. از استرس و حرفای بی معنی دکترا بخاطر پولم ک نگم برات. تغییرات بدن ک جای خود داره. پس َسعی کن با ارامش همه شو بگذرونی. کاری ک من نکردم. هر دردی هم ک بگی تجربه کردم. بدن درد لگن درد، درد دنده ها موقع خواب. سردرد حالت تهوع وحشتناک ک دوماه غذا نمیخوردم، ویار شدید.یبوست ک فقط اشک میریحتم. خونریزی تا ماه 4،صدوشصتا شیاف پروژستزون واژینال گذاشتم بخاطر خونریزی. تکرر ادرار. گرسنگی شب و نصف شب. بی خوابی و بدخوابی... تازه فیبرومم دارم ک درد اون ب کنار. هرچی ک فک کنی. ادم بد حامله ای هستم. نگران نباش پس. 

چهار پنج بار؟؟؟ خیلی خوبی تو. من نیم ساعت یبارسر یخچالم. شاید در روز بالای 15بار ضعف میکنم. باورت می ...

تهوع نداشتی؟ من وعده های غذای خودمم به زور میخوردم ولی بعدش حالت تهوع کم میشد یه ذره.توی یخچالو هم نمیتونستم نگا کنم،حالت تهوع میداد. اوایل یا مامانم غذا میداد و یا از بیرون میگفتم.

2706