2737
2734
عنوان

الان خواب دیدم، شوهرم زن گرفته. از حرص و حسادت یهو از خواب پریدم😭😡

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 25 پست

من خواب شوهرمو ندیدم ولی یه رفیق داره دو سه باره خواب اونو میبینم قبلا دیدم که بغلم کرده دستمو گرفته میبوسه هم دستمو هم لبامو چند شب پیشم باز اون رفیقشو دیدم نمیدونم چه معنی داره 😑😑خدا بخیر بگزرونه

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهردقیقا این کارو کرد خدا کنه دشمنم تجربه نکنه  تو حینی که فکرمیکنی خوشبختی میبینی بدبختر ا ...

بمیرم برات انشاالله چوب کاراشو میخونه خدا بزرگه زمین گرده تقاص کارشو پس میده جدا شدی ازش؟

بمیرم برات انشاالله چوب کاراشو میخونه خدا بزرگه زمین گرده تقاص کارشو پس میده جدا شدی ازش؟

جداشدم ولی هنوز دل نکندم اخه من عاشق بچه هام وزمدگیم بو دم ۲۰سال زندگی یه شبه خراب شد طلاق داد اونو من برگشتم بعد رفته بود اونو برگردونده بودم دیگه فهمیدم وبی خیالش شدم و جداشدم اماهنور  وقتی یادم میفته که چقد ازخواسته هام گذستم که پیشرفت کنیم جیگرم میسوزه واشکام میریزه

2731
قبول باشه عزیزم التماس دعا😍🥰

محتاج دعا

چشم هر چی برا خودم دعاهام اثری نداره برا بقیه داره

الهی به مراد دلتون برسین

نمیدونم چه صیغه ای هست دعام برای نی نی سایتی ها فقط کار میکنه😍

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
اره پاشو بخون منم یه بار این خواب شما رو دیدم بعدش بیدار شدم شوهرمم داشت میرفت سر کار خوابم گفتم شو ...

چه خروپفی داره میکنه😂 کلا همیشه خواب بد که می بینم، وقتی از خواب می پرم می بینم که به پشت خوابیدم. نمی دونم چرا وقتی به پشت خوابم میبره خواب بد می بینم طوریکه از خواب می پرم

2738
جداشدم ولی هنوز دل نکندم اخه من عاشق بچه هام وزمدگیم بو دم ۲۰سال زندگی یه شبه خراب شد طلاق داد اونو ...

دورت بگردم بمیرم برات الهی انشاالله خدا بهترین زندگی رو برات رقم بزنه عزیزدلم غصه نخور خدا بزرگه و عادل حتما شوهرت تقاص کارشو پس میگیره