2737
2739

و بد رفتار کردن... 

توی مجازی با هم آشنا میشن و آقا ب خانم ابراز علاقه میکنه حتی قبل دیدنش میگه عاشق استوریا و حرف زدنات شدم و بعد یه ماه میگه میام خاستگاری ولی خانم با بهانه های مختلف چند ماه خاستگاری و عقب میندازه ک بهتر آقا رو بشناسه

خلاصه میره خاستگاری و نامزد و عقد میکنن و برای خرید عروسی ک میرن خانم تقریبا چیزای ارزون برمیداره و حتی ب شب ک میخورن چند تکه از لباسه میمونه ک بخرن خانم میگه فردا با خواهرم میرم میخرم آقام میگه باشه بخر پولشو پست میدم. و بعدش ک آقا میخواد پولشو پس بده خانم نمیگیره 

و دوران عقد خانم یه کادوی خوب برای پسر آقا(از زن اولشه 14ساله س) میخره و بش میده و متوجه میشه باب میل پسر شوهرش(اینجا اسمشو میزارم مانی) نیست و میگه برات عوض میکنم و روز بعدش با مانی میره و عوض میکنه و مقداری دیگه م پول میزاره روی کادو و بعدش آقا میگه شماره کارت بفرست بقیه ای ک گذاشتی روشو برات بفرستم و خانم میگه ن نیازی نیست کادو بوده (شب عروسی مانی یه انگشتر بدل ارزونقیمت ب خانم کادو میده) 

تا اینجا نظرتونو بگین الان بقیه شم میگم

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕😕من کمابیش در جریان تاپیک هاتون هستم ،چقدر درگیر گذشته ومقصر پیدا کردنی ومسائل کوچیک رو بزرگ میکنی برا خودت وبیخودی سرشون حرص میخوری 

گیرم شما یا همسرتون مقصر کامل باشید،خب که چی!

یا باید سعی کنی اوضاع رو درست کنی،یا تحمل کنی وبه همین رویه دنبال مقصر گشتن ادامه بدی ،یا جدا شی 

انتخاب با خودته که کدوم رو میخای 

2731

مانی بچس دستشم تو جیب خودش نیس توقعشو کم کنه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122

خلاصه عروسی میکنن و بعد ازدواج تقریبا بعد هر رابطه آقا غیر مستقیم میگه رابطه زیاد خوب نیست و ضرر داره و هفته ای دو بار کافیه و... (درصورتیکه که قبل ازدواج و خاستگاری میگفت من هر شب رابطه میخوام و بدون رابطه میمیرم و زن قبلیم بخاطر سرد مزاجیش طلاق دادم و...) خانمم شوکه و ناراحت میشه (چون شوهر قبلیشم سرد مزاج بوده و اینو قبل ازدواج هم ب آقا گفته بود) و ب آقا میگه ک تو بهم دروغ گفتی و گولم زدی و گرم نیستی و حتی از شدت ناراحتی آقا رو با شوهر خواهراش مقایسه میکنه مثلا میگه خواهرام میگفتن شوهرمون اوایل ازدواج هر روز و حتی روزی چند بار رابطه میخواستن و حتی زمان پریودی هم هر جور شده خودشونو... 

نظرتون 🤔

الان ادامه شم میگم

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

چند روز بعد آقا تو حرفاش ب خانمش میگه وقتی با خانم قبلم (ازدواج دومش.. آقا سه ازدواج داشته) رفتیم برای آزمایش خون از اون ور رفتیم خونه ما ناهار بخوریم و وقتی خونه تنها شدیم به زور باش رابطه برقرار کردم و... (ب احتمال 99درصد الکی گفته ک مثلا بگه من قبلا گرم بودم) 

خانمم از این حرف خیییییلی ناراحت میشه میگه اه پس چرا برای من از این هیجانا نداشتی البته شاید شانس خانم قبلیت بوده چون از قدیم گفتن زشتا خوش شانس ترن

و آقا بعدفورا کلیپ یه خانم اینستا رو ب خانمش نشون میده ک مثلا بگه زیاد ب خودت نناز این از تو خشکلتره

نظرتون 🤔

الان ادامه شم میگم

2738

چون توقعاتتون رو گفتید و ایشون هم دروغ گفتن شما حق دارید ناراحت باشید 

ولی برای چی از لحاظ مالی انقدر مقایسه میکنید لباس ها وظیفه مرد بوده و باید پولش رو میگرفتید ولی برای بچه خودتون کادو خریدید همچنین برای کادو هم دیگه بچه ست نباید توقع داشته باشید

خلاصه خانم خیییییلی دلش میشکنه و... بعد چند روز تو حرفاش غیر مستقیم به آقا میگه هرچی سیب خشکله نصیب شغال یا خر میشه(ک البته آقام این حرفو تلافی میکنه با یه حرف مشابه) 

خلاصه این وسطا اتفاقای خوب و عادی زندگیشونم افتاده ک یکیش این بوده ک خانم با وامی ک بش تعلق گرفته بود یه ماشین خرید و گذاشت زیر پای شوهرش (قبل ازدواج ب آقا گفته بوده مقداری پول تو حساب دارم ک قراره وام بش تعلق بگیره و اگه گرفت میدمش ماشین) و قسطاشم خود خانم با سود اصلی پول میداد ماشینم ب اسم خانم شده بود

ک بعدش یکی دوبار شبا مانی تنها میرفت تو ماشین مینشست و هر بار تقریبا یه جاییش و خراب میکرد و بعدش خانم میگفت کی اینو خراب کرده یا مانی اینو خراب کرده آقا بش بر میخورد (تا جایی که ب خانم میگفت یارانه مانی رو جدا میکنم و میدم ب خودش.. بعد ازدواج آقا کارت یارانه رو داده بود دست خانم و خانمم هر ماه برای یکی از اعضای خانواده خرجش میکرد) 

نظرتون 🤔

ادامه.. 

هفته ای دو بار کمه؟؟؟؟

برای اوایل ازدواج بله

چون توقعاتتون رو گفتید و ایشون هم دروغ گفتن شما حق دارید ناراحت باشید  ولی برای چی از لحاظ مال ...

از بچه توقع ندارم از باباش دارم

مانی بچس دستشم تو جیب خودش نیس توقعشو کم کنه

توقعش از آقا بوده

😕😕من کمابیش در جریان تاپیک هاتون هستم ،چقدر درگیر گذشته ومقصر پیدا کردنی ومسائل کوچیک رو بزرگ میکن ...

میخوام بدونم حق دارم طلاق بخوام یا بیشتر خودم مقصر بودم

2706